Jump to content
IGNORED

Avatar


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 716
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    123

  • Indy

    47

  • Ajant23

    46

  • yolo

    36

Top Posters In This Topic

ocekujem natezanje patke glede jednostavne 'price' ali vecina ljudi koji pljuckaju po netu odavno su zaboravili da nije samo u pitanju sta pricas vec i kako.
:)Nisam gledao film, a rado ću ga pogledati. Nego, nekako mi to "kako" Kameron nikada nije "probio" do kraja... Uvek mi je nešto falilo...Iako, da... Kameron je na uskom spisku poslednjih nekoliko decenija...
Link to comment
jel gledao neko avatar?
Upravo sam stigao sa projekcije, u tuckwoodu.Ne znam da li je do 3D tripa koji sam prvi put okusio, i znam da sam sklon euforičnosti kada me film odradi kako treba, ali ako bih sada morao u 3 reči da opišem film (možda se pokajem, možda ne) - bilo bi:Remek Jebeno Delo!
Link to comment
Upravo sam stigao sa projekcije, u tuckwoodu.Ne znam da li je do 3D tripa koji sam prvi put okusio, i znam da sam sklon euforičnosti kada me film odradi kako treba, ali ako bih sada morao u 3 reči da opišem film (možda se pokajem, možda ne) - bilo bi:Remek Jebeno Delo!
Pa, ja sam van sveta... Srećom, sećam te se od tamo. Tek sad sumnjam da je Kameron još više upropastio sebe, kao što je uništavao i neke svoje pređašnje radove.Šteta...
Link to comment

idite gledajte film :Dne znam da li je remek delo ali svi kameronovi niski udarci su tu:fenomenalna dinamika filma, patetika tacno po meri, odlican kasting i rad sa glumcima, likovi su tipizovani i prepoznatljivi iz vecine njegovih ranijih filmova (oficiri su ili korumpirani ili budale, obicni vojaci su najcesce so zemlje, zene su jake...) u stvari na neki cudan nacin ovo je za kamerona back to 80s. sto uopste, kada je on u pitanju, nije losa stvar. naprotiv.naravno, net kriticari su vec podivljali oko "zelotskog pristupa politickim temama". njima preporucujem da citaju leigh brackett i vide oklen ovaj film. ovo je kaslicni planetary epic kakav je holivud zlatnog doba zeleo da napravi ali nije mogao. ja sam tokom filma imao fleseve ne nekih drugih filmova vec stripova alexa raymonda (flas gordon) i burne hogartha (tarzan u pelusidaru).ovom filmu se moze zameriti svasta osim da funkcionise kao fenomenalna celina. kameron je vagner filmske umetnosti :)

Link to comment
E bravo. Ovo mi je godinam bilo na vr' jezika. (A slično doživljavam i Hercoga).
pa da ima slicnosti. makar u dijametralno suprotnom odnosno dijalektickom odnosu prema prirodi. inace ja puno volem i hercoga.al bas serem sada. idite u bioskop. prvo 2d da vam ne pripadne muka pa onda 3d.
Link to comment
kameron je vagner filmske umetnosti :)
avatar = der ring des nebelungen? :lol: velika teza, kim pwnovao. svejedno, prijavicemo ga dezurnoj partijskoj celiji za velicanje burzoaske umetnosti na forumu:)
Link to comment
avatar = der ring des nebelungen? :lol: velika teza, kim pwnovao. svejedno, prijavicemo ga dezurnoj partijskoj celiji za velicanje burzoaske umetnosti na forumu:)
i lenjin je plakao dok je slusao betovena.
Link to comment
vratio se malopre s avatara.neverovatno je u kojoj meri čovek moze da uživa u tiradi kiča, patetike, predvidljivosti, samoreferenci i klišea. a nije da nisam uživao..
nije valjda gorebolje od bastardza?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...