Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

Otišao sam do Obilećevig venca i ostavio cveće ... Mislio sam da će već neko nešto ostaviti, upaliti sveću... Verovatno je do sada i moj buket išutiran...
Protest protiv nasilja29. septembar 2009. | 13:11 | Izvor: B92Beograd -- Povodom smrti francuskog državljanina Brisa Tatona, Ministarstva za ljudska i manjinska prava poziva sutra u 11 i 30 na mirni protest protiv nasilja. Državni sekretar u tom ministarstvu Marko Karadžić rekao je za B92 da je poziv upućen svim građanima, a podrška se očekuje i od nevladinih organizacija. “Stravična je vest da je francuski državljanin izgubio život na takav način u Beogradu. Želim da pozovem sve ljude u Beogradu da sutra na Trgu republike jednim ljudskim gestom, paljenjem sveće, ostavljanjem cveta da u Srbiji ima mnogo ljudi koji su protiv nasilja i da Srbije nikada neće zaboraviti francuskog državljanina Brisa Tatona niti će dozvoliti da se slična stvar ponovi” rekao je Karadžić.
Link to comment

nesrecni covek, pokoj mu dushi :( a jeste sve farsa. smrt kao povod da ministarstvo za nesto organizuje mirni protest i organizacije za nesto koje organizuju jos iks mirnih protesta. ma...

Edited by Pontijak
Link to comment

Evo vam malo razmišljanja "obične mladeži"-http://www.facebook.com/group.php?gid=1432...e0da792643e6c57Hint:

A sad da vam kazem nesto o tom supku Francuskom, sto ga svi brane TO JE JEDAN VELIKI KONJ, on je cisti Francuz ozenjen sa Arapkinjom i presao na ISLAM zbog zene znaci nema nikavu IDEOLOGIJU i dosao je u BG sa svojima na tekmu a ne na provod i DOBIO JE STO JE DOBIO ako je srao po kaficu i pravio se mangup to u BG ne prolazi i prestanite vise da serete protiv NAVIJACA U SRBIJI drogovi politicari
A sada pojedinci slobodno mogu da nastave sprdnju sa pojmovima kao što su "suočavanje", "katarza"....
Link to comment

Uzasno me je razbesnela ova vest! Prevrce mi se u stomaku kada pomislim da Tatonova smrt nije kraj njegove nesrece. Tek ce se slusati o njemu od advokata napadaca. Saznacemo najverovatnije da je Taton bio i bolesljiv, mozda lud, da je primao udarce slabije nego sto drugi to primaju, da napadaci nisu imali zle namere, vec su se salili kako samo nestasni adolescenti znaju da se sale, da je sve zapravo hajka drzave kako bi se obracunala ne sa njima, nego sa nama...Danas sam tek saznao i za slucaj Justine Urban, sto je u meni samo pojacalo gorcinu.Ti mladi degenerici zasluzuju da se proteraju u Saudijsku Arabiju, ili bilo gde gde se do najsitinijih detalja postuje serijatsko pravo, pa da im se onda sudi po serijatu, talonima, krvnoj osveti, jer te spodobe svakako ne zasluzuju da zive zivot dostojan coveka.

Link to comment
“Stravična je vest da je francuski državljanin izgubio život na takav način u Beogradu. Želim da pozovem sve ljude u Beogradu da sutra na Trgu republike jednim ljudskim gestom, paljenjem sveće, ostavljanjem cveta da u Srbiji ima mnogo ljudi koji su protiv nasilja i da Srbije nikada neće zaboraviti francuskog državljanina Brisa Tatona niti će dozvoliti da se slična stvar ponovi” rekao je Karadžić.
mars u pizdu materinu, idiote. da ucestvujem u drzavnoj paradi gde cete odlucno da porucujete i jos odlucnije da osudjujete i pokusate da sperete sopstvenu odgovornost. zapalicu svecu tamo gde je covek ubijen. danas. bez vas.jebalo vas slanje slike u svet.
Link to comment

Samo čekam da vidim kakvu će novu genijalnu akciju da smisli meni omiljena ministarka, ''uz bezalkoholna pića i Dejana Cukića protiv nasilja'', zna se koja je...Važno je napomenuti da je ovaj događaj isto toliko tragičan kao i sve ostale smrti koje su prouzrokovane navijačkim sukobima (7-8 u poslednjih nekoliko godina ako se ne varam + to su samo zvanični podaci!), samo će biti neuporedivno više medijski ispraćen pa će to možda, kažem možda, dovesti do nekih ozbiljnih akcija ministarstava policije, pravosuđa, sporta... Ostaje neverovatan utisak da bi se ti događaji i dalje nesmetano dešavali da život nije izgubio strani državljanin i da se sve radi samo radi ulepšavanja slike koju šaljemo u svet.

Link to comment
Važno je napomenuti da je ovaj događaj isto toliko tragičan kao i sve ostale smrti koje su prouzrokovane navijačkim sukobima (7-8 u poslednjih nekoliko godina ako se ne varam + to su samo zvanični podaci!)
Ovo nije bio nikakav navijacki sukob, nego cista egzekucija.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...