Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

Tesko mi je da poverujem da onaj jadnik nekome moze biti fantazija. Mozda onaj glavni sto sedi u disku i glumi zajebanost po celu noc? Vampirka koja radi kao izbacivac u klubu, on the other hand...
Fetish je u pitanju, a ne mutavi Bil the vampire. Ti bi bar trebao da shvatis. edit: ups, Cruella vec objasnila + mocna fotka... dozvolio bih da me konvertira™ any day of the week. :) Edited by mandingo
Link to comment
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fetish je u pitanju, a ne mutavi Bil the vampire. Ti bi bar trebao da shvatis.
Shvatam ja sve, ali ona spodoba bi meni sjebala ceo fetish.
edit: ups, Cruella vec objasnila + mocna fotka... dozvolio bih da me konvertira any day of the week. :)
O, daaaa! :curebale:
Link to comment
Zna li se nesto vise o ovome, jel to sigurno, kad?Negde pre godinu i po-dve pojavila se vest da je u planu, i posle nista vise nisam cuo...
Zna se samo da je optioned od strane HBO-a, i da se ništa konkretno nije uradilo. Navodno, razmatraju se lokacije, casting, i procenjuje "doability" (čitaj "troškovi vs. potencijalna zarada"). Nije uopšte sigurno da će išta biti od ekranizacije u neko dogledno vreme, a pretpostalvjam da to zavisi i od toga kad će GRRM da završi serijal, i koliko će u tom trenutku isti biti popularan./OT
Link to comment

Joj, ova Jeanette ima svecu, pa se u jednom trenutku postavi dilema koju od njih dve ces podrzati. Ja izabrao jednu, pa saznao da onu drugu mozes i da kresnes.Od tada mucam...Inace, radi se o skoro definitivno najboljoj igri koja je ikad napravljena uopste - Vampire The Masquarade, Bloodlines.

Link to comment
Tesko mi je da poverujem da onaj jadnik nekome moze biti fantazija. Mozda onaj glavni sto sedi u disku i glumi zajebanost po celu noc? Vampirka koja radi kao izbacivac u klubu, on the other hand...
taj glavni sto sedi u disku je bog iz generation kill. jos jedan hbo, iz mozga simon/burns, jos vecih bogova (homicide & the wire). gledajte generation kill. gledajte generation kill. gledajte generation kill. gledajte generation kill. gledajte generation kill.sve sam ovo pisala, nije bilo c/p.mnogo bre tupite sa true blood. meni super uzivanje, najvolim lafayetta i taru.i icemana, naravno (ovog iz generation kill, gledajte generation kill)i najbolje mi je ono sto je neko naveo kao manu: sto je stalno na ivici izmedju parodije i ozbiljnosti.
Link to comment
gledajte generation kill.
Ja odgledao prvu epizodu, pa mi se ucinilo malo dosadnjikavo. Jel oni samo tako nastave ili se razvijaju stvari? U, jebem ti, upravo sam skontao da sam tu epizodu pogledao u vreme kad sam gledao i film "Jarhead" i vise ne znam sta je sta. Ipak cu ja to morati skinuti...
Link to comment
Ja odgledao prvu epizodu, pa mi se ucinilo malo dosadnjikavo. Jel oni samo tako nastave ili se razvijaju stvari? U, jebem ti, upravo sam skontao da sam tu epizodu pogledao u vreme kad sam gledao i film "Jarhead" i vise ne znam sta je sta. Ipak cu ja to morati skinuti...
skini obavezno. koliko god da je jarhead bio zanimljiv, ovo je mnogo kopalja ispred.mrzi me da sazimam, koga zanima, deo jednog od tekstova o seriji:

Prepoznatljiv Simonov i Burnsov stil, dokumentarističko beleženje svakog trenutka, od samog početka uvode nas u svet marinaca kojima nije baš najjasnije kuda su krenuli i zašto, ali se, bar u početku, ne usuđuju da naređenja dovedu u pitanje.Evan Wright, jedan od prvih novinara koji je uspeo da nagovori u Iraku veoma krut američki generalštab da mu dozvoli potpuni uvid u život marinaca na terenu, revnosno beleži sve što se događa... Zaprepašćenje njegovog alter-ega u seriji, u izvanrednom tumačenju Leeja Tergesena (pažljivi gledaoci HBO kuhinje sećaju ga se iz Oza), stvarnije je od novinskog zapisa, kada u neverici zaključi da je čitav bataljon američke vojske krenuo u invaziju na Irak sa samo jednim prevodiocem za arapski jezik.Baš kao što u The Wire upoznajemo dečiju vojsku dilera droge, i u Generation Kill gubimo iluziju da su surovi ratnici stariji i iskusniji. Većinom deluju kao regruti, na prvom ili drugom zadatku, stariji tinejdžeri koje mnogo više zanima Hustler i neproverena vest da je Jennifer Lopez poginula nego borbeni raspored. Televizijsko izdanje Wrightovih zapisa nije dramatizovano; gledalac povremeno ima osećaj da prisustvuje direktnom prenosu kretanja beskonačnog niza oklopnih hamvija kroz nepreglednu kuvajtsko-iračku pustinju.Ovde nema hrabrih vojničina poput Johna Wayna, čak su i komandanti jedinica skloni sumnjama. Marinci, mnogi tek golobradi post-srednjoškolci, različiti su koliko i Amerika. Neki se bore ironijom i vrhunskim sarkazmom, poput narednika Josha Pearsona (odlični James Ransone): "Sve se vrti oko riba. Kad bismo pokupili (iračku) Republikansku gardu, smestili im guzice u Las Vegas na nedelju dana, rata ne bi ni bilo."Ali, Simon i Burns ne dozvoljavaju da se zanesemo liberalnim snovima da su sirove vojničine tople ljudske duše. Ne, oni su ubice, sa dozvolom za ubijanje, bez prava na grešku. Klišei, toliko česti u ratnim filmovima novog veka, ovde se nemilosrdno gaze. Reakcija marinaca na hrpe pisama nepoznatih đaka, napisanih u slavu i podršku "našim momcima", više je nego surova. "šta da radim sa ovim besmislicama? Bolje da su nam poslale maminu sliku dok se tušira", besprizorno komentariše marinac.Nema ni glorifikovanja nepobedive Amerike, ali ni direktne kritike sumanute politike sadašnje administracije. Pred nama su samo slike, nezamislive i očekivane, pune prezira prema stvarnosti i nemoći da se ona promeni.Tvrdokorne feministkinje neće se buniti zbog skoro nepostojećih ženskih likova jer će im serijal poslužiti kao još jedan dokaz o muškarcima kao "nižim bićima" koji zadovoljstvo nalaze u mlataranju po prašinčini, suvoj hrani, spavanju u prljavštini i patkometriji. Protivnici američkog rata protiv terorizma uživaće u besmislu vojne taktike i planiranja: nadomak granice Iraka i Kuvajta, tik pred iskorak u nepoznato, glavni štab izdaje naređenje da vojnici, nestrpljivi da konačno čuju znak za pokret, umesto toga obriju brkove.Upečatljivije nego bilo koji anti-Bušovski govor, direktnije nego smrtonosna strelica na račun tzv. Novog svetskog poretka, Generation Kill, već po samoj premijeri, bez pogovora zauzima mesto među onim remek-delima koja treba prikazivati u mirovnjačkim kampanjama. Svake večeri, u pola osam, umesto Dnevnika.Na sam dan premijere u Americi, 13. jula, devet američkih vojnika poginulo je u borbama u Iraku i Avganistanu. Rat sigurno neće biti gotov do kraja emitovanja serijala, ne brinite.

Link to comment
mnogo bre tupite sa true blood. meni super uzivanje, najvolim lafayetta i taru.
Mene skroz smorila pricao o Tari, kevi i isterivanju demona... Za sad uopste ne vidim poentu toga, a posvetili su im bas dosta vremena.I sta, na kraju ispalo da je keva stvarno imla demona u sebi, da ga ima i tara, pa zato ne moze naci decka i zadrzati posao? :blink: Nevezano za ovu pricu o demonu, Tara jeste super lik.I baka je bila nekako super, sva odusevljena vampirom. :lol:
Link to comment
Mene skroz smorila pricao o Tari, kevi i isterivanju demona...
Kad vec pricate o Tari, jeste li provalili koliko medena je bila crnkinjica u pilotu? Ova muskobanjasta jeste simpaticna na neki truck driver nacin, ali ona je bila bas prelepa.@ luba - fala za rivju GK.
Link to comment
Kad vec pricate o Tari, jeste li provalili koliko medena je bila crnkinjica u pilotu? Ova muskobanjasta jeste simpaticna na neki truck driver nacin, ali ona je bila bas prelepa.
Sta, zamene glumicu posle? Ja gledala samo prvu epizodu, s nacelnim planom da skinem jos, al sam se osrednje smorila, mada me nesto vuce da nastavim da gledam. Ustvari, nervira me Suki, nekako mi je ni tamo ni vamo, nedovoljno ni da me iritira ni da mi bude simpaticna... Aj' neko da mi turi u spojler sta biva s njenim burazerom?
Link to comment
Aj' neko da mi turi u spojler sta biva s njenim burazerom?

On rastura sve zene u selu od seksa. Glup je kao ponoc, ali jebe ko zmaj... I s njim se stalno tera neka sega i komendija, kao npr. kad spici stostruku dozu vampirske krvi (koja obicne ljude radi kao gudra), pa mu erekcija ne splasne danima, zavrsi kod doktora itd, itd...Inace, u skoro svakom ubistvu koje se desi (a dese se ihajhaj) on biva osumnjicen.

Link to comment
Tek sada sam video freakov komentar. Tacno sam znao da si fan masnog Gandolfinija i Sare Jesike Parker & co. kao pravi mafia wannabe i metro (ustvari homo) sexualac. On d ader hend, Filip me je neprijatno iznenadio...
errrrr... what? Gandolfini, to su Sopranosi, jeli? to nisam nikada gledao... odr den det, ko je Sara Jesika Parker? :blink: i ne znam kako si to izvukao iz mog komentara? :s saberi se Makedonac malo :Pako si ciljao na HBO produkciju, moram reci da su Rome, The Wire, Six Feet Under, Entourage i Deadwood fenomenalni. to je ono sto se secam iz HBO produkcije...
Link to comment
errrrr... what? Gandolfini, to su Sopranosi, jeli? to nisam nikada gledao... odr den det, ko je Sara Jesika Parker? :blink: i ne znam kako si to izvukao iz mog komentara? :s saberi se Makedonac malo :Pako si ciljao na HBO produkciju, moram reci da su Rome, The Wire, Six Feet Under, Entourage i Deadwood fenomenalni. to je ono sto se secam iz HBO produkcije...
Ne kenjaj, unistio si mi teoriju t.j. konstrukciju... :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...