Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

Karnal™ je SF? :huh: Hm, meni to nije tako delovalo kada sam čitao razne opise i smorio sam se od same najave radnje, mada samu seriju nisam gledao. Baš ću joj dati 1 šansu.

Link to comment
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Karnal™ je SF? :huh: Hm, meni to nije tako delovalo kada sam čitao razne opise i smorio sam se od same najave radnje, mada samu seriju nisam gledao. Baš ću joj dati 1 šansu.
Da, jeste na neki nacin, posto glavni lik poseduje moc isceljivanja. (valjada i to spada u sf :unsure: ) Trebao bi pogledati, verujem da ce ti se svideti.Steta sto su je zbog ogromnih troskova produkcije ukinuli posle 2. sezone, ni pretnje smrcu direktoru HBO-a nisu pomogle. Edited by mr@ki
Link to comment
Šta sve neće strpati u SF žanr, pa to je za jezu. Ipak, daću seriji šansu.
Prisustvovao sam jednom raspravi sta je sf, a sta nije, nemoj i ti molim te, nisam siguran da bi izdrzao jos jednom... :DMeni je sf bio i bice sve sto je nadrealno, bilo da su neke futuristicke sage u pitanju, ili prica o ljudima s nadprorodnim mocima...Ovde ima isceljivanja, ozivljavanja, vizija itd... Znaci - spada u SF! :P Edited by mr@ki
Link to comment

Skinuo dosadasnje epizode... nije losa serija uopste. HBO rulzz :P Malo vise me smara ovaj vampir Bil, nekoliko puta sam pozeleo da mu Din spremi neku sacekusu, otkine mu glavi i posle toga smuva Sookie.

Link to comment

Ne znam sto kookate na ovo. Serija se uopste ne pravi kako nije trash i to je jasno od pocetka prve epizode. To sto vi ocekujhete Lost svaki put kad krenete u gledanje nove serije - moracete da se suocite sa sadasnjoscu i shvatite da je greska u vama.Glavni vampir je jadan, riba je jadna, rasni podtekst je jadan... I sve je do jaja zabavno. To smo i hteli, misija ispunjena, idemo dalje.

Link to comment

Pogledao sve do 7. epizode, nju cu veceras.Postaje sve bolje i bolje. Svidela mi se sto su prikazali Bilovu proslost, i to kako je postao vampir... Jedino mi malo zao bake.Na koga tipujete da je ubica?Ja od pocetka tipovcao na vlasnika bara, jesste sumnjiv, ali sad mislim da nije on, bilo bi previse ocigledno.Inace, net je pun spojlera posto je radjeno po knjizi. Pazite da se ne zeznete, ja jedva izdrzavam. :D

Link to comment

sta da kazem... da nije uvodne spice i muzike, vec bih odustao od gledanja, tako nekako... glumci me savrseno zivciraju. pa onda taj fazon u nekom seocetu u Luizijani gde su svi blago mentalno retardirani je jos gori jer te pored glumca nervira i lik koji taj glumac predstavlja... ma uzas...ps. ako mi ovako zaseru i A Song of Ice and Fire, napunicu mandinga dinamitom i baciti ga na HBO srediste

Link to comment
ps. ako mi ovako zaseru i A Song of Ice and Fire, napunicu mandinga dinamitom i baciti ga na HBO srediste
Zna li se nesto vise o ovome, jel to sigurno, kad?Negde pre godinu i po-dve pojavila se vest da je u planu, i posle nista vise nisam cuo...
Link to comment
ja, za sada, trpim citavu izuzetno iritantu postavku o kojoj je vec bilo reci, samo zbog ljubavi s vampirom :wub:
Iskusno... i ja bi vise gotivio seriju kad bi bila vampirka vs. mortal kombinacija. Tek sada sam video freakov komentar. Tacno sam znao da si fan masnog Gandolfinija i Sare Jesike Parker & co. kao pravi mafia wannabe i metro (ustvari homo) sexualac. On d ader hend, Filip me je neprijatno iznenadio...
Link to comment
Iskusno... i ja bi vise gotivio seriju kad bi bila vampirka vs. mortal kombinacija.
ah, pa vampiri su moja (baba-)devojacka fantazija jos od susreta s drakulom (preko svih ostalih) pre dosta godina, pa u to ime svasta trpim :rolleyes:
Link to comment
ah, pa vampiri su moja (baba-)devojacka fantazija jos od susreta s drakulom (preko svih ostalih) pre dosta godina, pa u to ime svasta trpim :rolleyes:
Tesko mi je da poverujem da onaj jadnik nekome moze biti fantazija. Mozda onaj glavni sto sedi u disku i glumi zajebanost po celu noc? Vampirka koja radi kao izbacivac u klubu, on the other hand...
Link to comment
Tesko mi je da poverujem da onaj jadnik nekome moze biti fantazija. Mozda onaj glavni sto sedi u disku i glumi zajebanost po celu noc? Vampirka koja radi kao izbacivac u klubu, on the other hand...
nijedan od vampira iz serije, vec vampir sam po sebi, pf <_< @mandingo (& ostali ljubitelji), za laku noc:johhnyflamethrower002ev7.jpg:rolleyes:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...