Jump to content
IGNORED

skandinavske serije


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

i dalje me vozi, al za koji moj na veoma komplikovanom slucaju rade samo dva finansijska policajca, a nema krim policije s toliko leseva, aj dont andrstend. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

SKAM, tinejdz serija norveske televizije, odlicna, malo poliva na Heartbreak High, to mi je bila prva asocijacija. Zbindzovala za par dana sve tri sezone /duzina epizoda varira od 18 - 45 min, gde skontaju da je zavrsno to sto su smislili da obrade u toj epizodi tu je zavrse :)/. Ideja jeste da se obrade svi aspekti i problemi tinejdzera danas ali ne na onaj "I'm Dylan and I am alcoholic" idiotski nacin. Na momente je cak prilicno duhovito /skolski lekar je odlicna epizodna bravura/. Klinci su zaista bubuljicavi tinejdzeri .... ili tu negde. Meni se dopala i zbog prilicno zanimljive "slike" norveskog drustva, doduse kroz perspektivu klinaca. U svakom slucaju preporuka. Ima engleske titlove.

 
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Sutra uvece krece 2. sezona Jordskott-a.

Ladno sam videla reklamu za neku drugu seriju i bila ubedjena da je Jordskott. :isuse: I cekam veceras, kad sam videla da nema, proverim, kad ono tek 15. oktobra. :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...