Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

  • 6 months later...

Tek sad odgledao drugu sezonu. Uh, koliko je ono lose i glupo, nemam reci. Bas je bilo mucenje. Ocrtavala se tu ok prica i zanimljivi likovi, ali osim zaista lepe fotografije, ono nije vredno potrosenog vremena. Vini bi imao field day.

 

Jel treca losija? 

Link to comment
6 minutes ago, ultra plasticni said:

Mnogo losija, da ne kazem smece

 

Mislio sam najvise zbog Juana Mekgregora da gledam, ali posle ovoga, plus to sto kazes, zaista cu se tesko nakaniti. 

Link to comment
11 minutes ago, Sludge Factory said:

 

Mislio sam najvise zbog Juana Mekgregora da gledam, ali posle ovoga, plus to sto kazes, zaista cu se tesko nakaniti. 

pa sad, posto je druga imala generalno dobar prijem, a treca los, mozda te treca bolje uradi. dosta su razlicite. ja bih ti licno preporucio samo da pogledas bar nekoliko epizoda samo zbog maestralog davida thewlisa, ako nista drugo. a i glavna glumica je dobra riba. 

Link to comment

Druga mi najmanje prijala, imao sam utisak da mi promiče nešto pošto me nikako nije radilo.

 

A ova treća legla fantastična. Nisam siguran ni da bih umeo da objasnim zašto, objektivno bi se moglo svašta zameriti, ali vrlo verovatno da mi je to omiljena televizija iz prošle godine. Ne najbolja, ali najdraža.

Edited by Ruxin
Link to comment

U trećoj su mekregorovi likovi dosta slabi (mislim da uglavnom nije do njega), ali osim toga skoro sve kako treba.

 

Kunova, vinstedova i thewlis odlični, atmosfera super, prijale su mi čak i one bullshit filozofiranje minijature, prijala mi je i epizoda u la-u...

Link to comment

Ja sam pratio redovno dok je išla, da kažem pošto ume i to utiče. Da sam sabio sve u tipa 3-4 dana mislim da bi mi bio slabiji utisak.

Ne reaguje sve dobro na bindžovanje, fargo ili npr. black mirror radije ne bih gledao tako.

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

pa sad, posto je druga imala generalno dobar prijem, a treca los, mozda te treca bolje uradi. dosta su razlicite. ja bih ti licno preporucio samo da pogledas bar nekoliko epizoda samo zbog maestralog davida thewlisa, ako nista drugo. a i glavna glumica je dobra riba. 

 

nisam ni znao da Thewlis igra, i njega volim isto.

 

Pa to, nadao sam se da je drugacija od ove sezone, pa da mozda bolje legne. Svakakve gluposti mogu da progutam, cak i rado, ako me materijal radi na nekom nivou. Ali druga sezona me promasila skroz. 

 

Videcu, ako budem bio dokon nekom prilikom, mozda i probam.

 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

DA li je ta serija završena?

 

Gledao sam prvih 5-6 epizoda ali bila mi je nekakko bezveze,kao i film. 

Ima li smisla da joj pružim još jednu šansu pošto vidim jaka imena u sledeće dve 

Link to comment
30 minutes ago, Fakundo Sava said:

DA li je ta serija završena?

 

Gledao sam prvih 5-6 epizoda ali bila mi je nekakko bezveze,kao i film. 

Ima li smisla da joj pružim još jednu šansu pošto vidim jaka imena u sledeće dve 

 

Svaka sezona je prica za sebe. Treca je kapiram gotova. Prvu sezonu mozes da odgledas, drugu, kao sto rekoh ne bih preporucio. 

 

Kad pomenu film, ova serija nema nista od duha brace Koen u sebi, iako pokusavaju da makar namignu na tu stranu. Mislim, glupo je sto se uopste i trude, to cime Koeni "boje" svoje filmove ne moze da se podrazava. 

 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...