Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

fargo-fx-tv-series-poster.jpg

 

Vau!

 

0bb572f8cab062ac_MV5BMTcwNjQ3ODE3MV5BMl5

Pilot je oooodličan! Dvoumio sam se da li da gledam ili ne, jer sam stari vernik Braće i drkadžija, ali nisam ni malo zažalio.

Da ne spojlerišem ništa, glavna dilema mi je bila kako će priču iz filma da pretoče u seriju, ali je sve to brzo nestalo, jer priča iz filma veze nema sa serijom. Potpuno sam oduševljen radnjom, a kast je fantastičan, sa gomilom poznatih faca.

 

af473a33-ed87-4515-a622-8fbe3135e5fb_Far

Odma gledanje, 'ajde.

Edited by Lrd
Link to comment

Gledam bez oklevanja. Čim se završi sezona!

sad gledam sjajnu novu seriju, možda ste čuli, Game of Thrones se zove

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Najavili su 10 epizoda "limited series", šta god to značilo. Izgleda da na FX-u vole sezone od po 10 epizoda.

 

Antologija, kao i True Detective, u drugoj sezoni ce biti novi glumci i setting. Izgleda da je to nova moda.

Link to comment

znam, znam, njega sam prepoznala odmah.

nego ne kapiram ovo za izmenjenu radnju (u odnosu na film). meni fargo omiljen (od brace) pa moram malo da istrazim kako, ko, sta... pre nego odem na kiosk™.

Link to comment

Ovako. Radnja nema veze sa filmom. Iz filma su preuzeti neki likovi, atmosfera, slika i gluma. Ne znam ni što su tako nazivali seriju, ali eto. Ovo mu dođe kao neka radnja iz Fargo univerzuma. Ma, fenomenalno. Idi gledaj, nećeš se pokajati i neće ti uticati na film.

Link to comment

hmm... posle prve recenice sam prvo htela da napisem nije to onda za mene. sad sam u fazonu da je mozda i bolje sto nisu preneli bukvalnu radnju iz filma i razvukli /razbili na 10ak epizoda. I'll give it a shot.

u poslednje vreme ne moze da se zivi od rimejkova svega i svacega.  <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...