Jump to content
IGNORED

Dom za nezbrinute sitkome


Lrd

Recommended Posts

jel?posle kolko godina?jel to V sezona?
Although a fifth series was commissioned,Graham Linehan announced in 2011 that there would not be a fifth series, but a special episode. Filmed in 2013, the final feature length episode aired on 27 September 2013ETA:The IT Crowd S04 The Last Byte Edited by jms_uk
Link to comment
  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    75

  • nemoderisani

    21

  • katamaran

    13

  • darling

    13

Stvarno je odličan Eastbound and Down. :DSamo, nije skroz komedija, često je jako depresivno, bar prva sezona, videćemo za dalje. :)
Padne dosta kvalitet u trećoj sezoni, ali prva epizoda četvrte obećava starog dobrog Kenija!
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Padne dosta kvalitet u trećoj sezoni, ali prva epizoda četvrte obećava starog dobrog Kenija!
Onako. Padne u drugom delu treće sezone. Četvrtu ću sačekati da se završi, pa ću onda u kompletu.Nego Modern Family dobio krajnje neočekivano i ludačko pojačanje! :lolol: :lolol:zkpxzs.jpg:D :D Edited by Lrd
Link to comment
Nego, poslednja episoda Big Bang Theory...osećam se isto kao i oni za Indijanu Džonsa. Prošlo 30 godina oduševljavanja i to mi nije palo napamet. :lolol:
To su ja mislim pokupili sa Crackeda ili tako nešto, postoji ta teorija već neko vreme :)
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Meni odjednom više ništa nije ni smešno ni zabavno. Piter me nervira, ostali mi ne postoje, ova epizoda kao da se nije ni desila. Nikad mi tako nije bilo sa Femili gajem. Kako će sada da se snimaju one epizode kad on i Stui putuju negde? Ma, kako će bilo šta? Gledaću još malo, ali prvi put sam ikad od kad gledam FG pomislio da je vreme da batalim.Ovo nije moj Family Guy™.

Link to comment

Ma, verovatno ni ja neću moći da batalim, ali posle sam malo guglao i čujem da je Setu dosta Femili Gaja, ali nisam se udubljivao da li je to istina. Sva sreća, American Dad je i dalje svoj.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...