Jump to content
IGNORED

Sherlock 2010


Frank Pembleton

Recommended Posts

bio sam prilicno skeptican glede novog serloka, smatrajuci da je bretovom genijalstinom sve receno i da bolje jednostavno ne moze.bolje verovatno i ne moze, ali moze drugacije. najvise me odusevljava to sto su prebacivsi serloka u 21. vek oziveli citav koncept. cumberbatch i freeman - pun pogodak.

Link to comment
  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    62

  • Weenie Pooh

    36

  • Lrd

    35

  • *edited by mod

    21

edit: pa volim serloka kao koncept, kontam da mi se zato ovo bas ne svidja :)
Hm.Koliko sam uklavirio, ostala je esencija Sherloka - deduktivni mag kome nista nije strano i koji se nicemu ne cudi i Watson pored njega (odnosno mi, publika) koji uz Sherloka otkriva viseznacnost pojavnog sveta kroz cudjenje, sok i nedoumicu.Bondage izmedju Sherloka i Watsona je identican kao u starom serijalu. Sherlokova priroda je identicna takodje. Ono sto se razlikuje je epoha, i to su uspeli da pretvore u dodatni kvalitet. Da ga jbm, meni dobro. Edited by CowBoy
Link to comment

na uzorku od 1 epizode, serlok i votson lice na lisicu i macka iz pinokija, mada mi je trebalo cca pola sata da se naviknem na serlokovo stripasto lice svidjela su mi se obojica, estetski mi je sve ok a narocito tapete, muzika taman kakva treba, ali je plot dosadan i ne drzi paznju.ako nastavim sa tradicijom nespavanja do 3 ujutru, dacu serloku jos jednu sansu.

Link to comment
na uzorku od 1 epizode, serlok i votson lice na lisicu i macka iz pinokija, mada mi je trebalo cca pola sata da se naviknem na serlokovo stripasto lice svidjela su mi se obojica, estetski mi je sve ok a narocito tapete, muzika taman kakva treba, ali je plot dosadan i ne drzi paznju.ako nastavim sa tradicijom nespavanja do 3 ujutru, dacu serloku jos jednu sansu.
pa da, cim nema gusala, mora da je sranje...<_<
Link to comment
znaci da ne trosim vreme gledajuci ga?
Prvi deo filma je jako zabavan i treba da se gleda. Daje jednog potpuno drugačijeg Šerloka, a to sve funkcioniše. U utorak javljam kakav je drugi deo. :)Meni je inače film, koji je misterija/akcija bolji od serije, pošto su zapleti u seriji bezveze, a u filmu nije. Doduše, Morijarti u seriji mi je vrhunski i jedva čekam da vidim šta će s njim da se dešava.
Link to comment

kakav sad prvi deo - drugi deo, mnogo to komplikovano nesto, zajebi ...vidim da ima neki gaj ricijev i neki novi koga je rezirao neki goldenberg?idem ja lepo da gledam cowboys and aliens, izvinte na smetnji ^_^

Link to comment
kakav sad prvi deo - drugi deo, mnogo to komplikovano nesto, zajebi ...vidim da ima neki gaj ricijev i neki novi koga je rezirao neki goldenberg?idem ja lepo da gledam cowboys and aliens, izvinte na smetnji ^_^
Kakav Goldenberg? Oba je režirao Gaj Riči. Prvi treba da se gleda, sad sam sigurniji za preporuku kad vidim šta gledaš. :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...