Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

+1

 

lista na kojoj bi bili ne davimo bgd, lokalni front, ds, đilas, janković, šapić, jeremić, dveri i ostali samo bi digli šanse sns kandidatu pa bio on i vesić

 

a šapić, pa za ovih 27godina sam skoro svaki put morao da zapušim nos i glasam. tako da neće biti prvi put. jbg

Što se, naravno neće desiti...

Mislim lista, ne to da ćeš da zapušiš nos...

;-)

Link to comment

Гори смо од деце.

 

И овако матори се и даље надамо бољем,или макар мањем злу.

Tako je...

Link to comment
  • 2 weeks later...

meni nedostaje ona reklama za komercijalnu banku sa mesecevim menama, kada vec imam pogled na genexove kule iz stana

 

a povodom inauguracije™ ushicen sam privremenim sklanjanjem makete sadasnje srbije i ekonomskog procvata srbije, tj. onog odvratnog djubrista koje glumi buvljak na parkingu kod nbg zeleznicke stanice, na zalost vec od subote cu ponovo da gledam taj performans estetike hijeronimusa bosa

Link to comment

Vesić opet udario po Ganguli

Kaže ide da mu ruši parking na jedanaestom

Koji parking? Onaj donji?

Edited by jorma shparga
Link to comment

donji je za dž. još uvek

 

taj gornji još nisam overio. al vidim da ljudi plaćaju na blagajnu sc-a. ništa parking servis kućica i kako to ide

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pa sto bi 45-ti bio postedjen ?!?

 

btw tesko da ce uspeti pored pijace i piramide da ubudze pumu u 44-ti tako da ce ipak biti 1 bloka bez svog naftnog polja

Link to comment

ne mora da znaci, ima(lo?) je tamo neke livade iza piramide

 

 

nego, nisam bukvalno par godina svracao u onaj deo od immo(ili kako vec bi) centra pa ka 61

sta uradise debili, popunise sve one parkicd nekakvim zgradama, kojima niti je pre svega mesto tu niti se uklapaju sa okolinom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...