Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Kakva je situacija sa Arenama na Kodiju trenutno? Vredi li ga instalirati samo zbog toga? I jel radi, i kako, Kodi na linuksu? Imam neki stari laptop koji je originalno imao Ubuntu, pa sam hteo da ga vratim u funkciju sa nekim linuksom

Link to comment

Koliko znam trebalo bi da radi na Linuxu podjednako dobro kao i na Win/Macu.

 

Sto se tice Arena, ja sam se baktao dosta davno s tim, i nije radilo sa zadovoljavajucim kvalitetom, pa sam odustao. Mnogo seckanja i pucanja streama. Mozda je sada bolje, ne znam, uglavnom i dalje muku mucim sa sportskim programom Arene.

Link to comment

mislim da je 500 din za mts korisnike, a za nekorisnike 750. mada je dosta konfuzno napisano

 

Quote

Ukoliko ste mts korisnik, uslugu možete da koristite besplatno u periodu od 3 meseca od dana aktivacije. Promocija traje do 28. avgusta 2018. godine. Korisnicima tarifa Soko, Omorika 1, Omorika 2, Omorika 3 koji se do ovog datuma prijave za uslugu mts TV GO na raspolaganju je specijalna pogodnost – 6 meseci besplatnog korišćenja usluge mts TV GO u toku ugovorne obaveze. Nakon isteka perioda besplatnog korišćenja usluge naplaćuje se mesečna naknada u iznosu od 499,00 dinara.

Usluga se odnosi na sve mts korisnike, osim na mts TV korisnike, kojima je na raspolaganju posebna ponuda. Prenos podataka ostvaren korišćenjem mts TV GO aplikacije putem mts mreže se ne naplaćuje.

 

Ukoliko niste mts korisnik, uslugu možete da aktivirate putem mts TV GO aplikacije. Cena korišćenja usluge u periodu od 30 dana iznosi 749, 00 dinara. Nakon isteka perioda od 30 dana, usluga mts TV GO će vam biti automatski deaktivirana. Naravno, u svakom trenutku, mts TV GO možete ponovo da aktivirate.

 

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Koliko znam trebalo bi da radi na Linuxu podjednako dobro kao i na Win/Macu.

 

Sto se tice Arena, ja sam se baktao dosta davno s tim, i nije radilo sa zadovoljavajucim kvalitetom, pa sam odustao. Mnogo seckanja i pucanja streama. Mozda je sada bolje, ne znam, uglavnom i dalje muku mucim sa sportskim programom Arene.

Takva su I moja iskustva bila, I zato sam ga I deinstalirao,  ali sam se nadao da se nešto promenilo nabolje. Hvala

1 hour ago, djeneralche said:

mts tv go -> 500d i resio si muku.

Hvala, nisam znao za ovo.

7 minutes ago, levi said:

mislim da je 500 din za mts korisnike, a za nekorisnike 750. mada je dosta konfuzno napisano

 

 

I meni tako izgleda. Neka korist i od vernosti mts-u.

Link to comment

Malo sam cesljao sad, koliko vidim ne moze ako nisi neki MTS korisnik. Za registraciju traze JBMG a kad to ukucas traze ti neku sifru korisnika, sto se ispostavilo da je ovo sa racuna, sto ja nemam, tako da mogu da ga ducjkaju (ili ja da ga ducjkam, kako se okrene).

Link to comment
58 minutes ago, goofs said:

Malo sam cesljao sad, koliko vidim ne moze ako nisi neki MTS korisnik. Za registraciju traze JBMG a kad to ukucas traze ti neku sifru korisnika, sto se ispostavilo da je ovo sa racuna, sto ja nemam, tako da mogu da ga ducjkaju (ili ja da ga ducjkam, kako se okrene).

Jel imas caleta, kevu, babu koja ima fiksni telefon koji je na telekomu i dalje? Mozes da se registrujes na taj racun.

Link to comment
  • 1 month later...

Sinoc instalirao KODI i sve pici kako treba, al danas popodne kad odem na listu gde ima masa sportskih kanala non-stop mi izbacuje Error 404 (dok sve ostalo radi normalno). Zna li neko u cemu je problem?

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...