Jump to content
IGNORED

dame za volanom


ordi

Recommended Posts

evo ja ne znam paralelno da parkiram ali samo zato jer mi ne treba i nikada nisam skupila 3grama mozga da naucim...lastin rep znam ali ne volim..znam da se okrenem u minimalno potrebnog prostora..da uradim polukruzno u pravoj(desnoj) traci .. itd..

i od kad vozim kombi pa predjem u auto zaboravim da proverim mrtvi ugao jer na kombiju imam velike retrovizore i toga nema :( ,i generalno mi je malo nezgodan taj prelazak iz jednog vozila u drugo jbga 

Link to comment
  • 2 months later...

I ovde se moze videti da zene kad zaista zele da se dokazu u onom sto se obicno smatra muskim to uspevaju bez problema. Nedavno me je jedna vozila u zglobnom autobusu i sta da vam kazem - da imam transportnu firmu odmah bih je zaposlio.

Link to comment
  • 2 months later...

zena los vozac pa i da oprostim...

azijati su mine na putu.

 

ali musko pa kilavi...omg! pa da li si normalan covece?! idiot, idiot, idiot...pa malo dam po sireni, pa psovka, pa preticanje (nedozvoljeno obicno)...ubice me neko jednog dana zbog moje "bahatosti". 

i za stick shift ne bih imala vise zivaca. automatik je majka mara. jes' da malo vristi na uzbrdici ali prezivecu.

 

i ni jedan video ne mogu da vidim due to copyrights in my country....pa gori smo od kineza !

 

jedva cekam  da se obogatim i kupim R8 (proganja me taj auto...cujem mu motor na kilometar kako me doziva). 

Edited by mustang
Link to comment

Mene bi bilo sramota da ovo i napišem, a kamoli da se tako ponašam. :fantom:

 

pricam ti pricu...lazes samog sebe..osim ako nikad nisi seo za volan...onda razumem tvoje ne razumevanje. 

Edited by mustang
Link to comment

ja kad vidim crnca na putu zaletim se u njega ko da cu da ga pregazim, da vidite samo kako se useru, haha.

 

je l krešte kao šimpanze i mlataraju rukama kao orangutani?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...