Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Prvo se zeznuo sa siemens-om, onda sam postao zakleti ljubitelj Nokie, a posle cetvrtog Finca odlucio se za jednu egzibiciju:U8500 . Za sada sam zadovoljan, malo para a mnooogo muzike :)U8500_large_mdl_1_.jpgEdit: attachment zamenjen linkovanom slikom

Edited by nesha taxista
Link to comment

Koristi se naravno. Nisam pisao post na ovom forumu pomoću njega, ali na nekim drugim jesam. Ne baš svaki dan, ali s vremena na vreme. Opera Mini je obavezan softver u svakom slučaju. ;)

Link to comment
Koristite li vi s tim moćnijim telefonima internet pomoću njih? Da li je neko možda napisao post na PPP sa svog telefona?
Nikada nisam imao svoj licni mobilni, uvek od firme. Pocev od "brick" u 1994.Sada imam neki, ne znam mu ni marku. Ima kameru 2Mpixels, over-engineered.Internet je uvek bio tu, retko sam koristio. Japanci koriste mnoge funkcije - placaju racune, rezervisu i placaju avionske i vozne karte.Meni je samo da kazem "Hello" kad zazvoni i da pricam.Neverovatno nepouzdana naprava. Na primer, ne radi u blizini liftova ("mobile" je ime cele te tehnike?).Cela stvar je bezzicna - samo kad dodje do slusalica - mora da ima zica. Nemoj neko da mi prica o "Blue Tooth". Stotine conference calls gde sam ucestvovovao moglo je da se cuje "Whoever is on Blue Tooth, please disconnect or find some land line, you are bringing an echo and distortion to all other participants".Pronalazak mobilne telefonije se racuna Evropi kao njen veliki doprinos covecantsvu u proslom veku. Slazem se, mobilni jeste promenio zivot i kako se stvari rade.BTW, Nokia skoro da ne postoji u Japanu i Koreji.
Link to comment
Koristite li vi s tim moćnijim telefonima internet pomoću njih? Da li je neko možda napisao post na PPP sa svog telefona?
Naravno. Ako nema čćđšž u postu, znači da sam pisao na telefonu. :)
Link to comment
BTW, Nokia skoro da ne postoji u Japanu i Koreji.
Nisam imao problema i kad sam u liftu ako ima jednu staklenu stranu, u onim limenim nisam siguran. što se tiče Koreje, mislim da na njihovom tržištu nije prisutan nijedan proizvođač osim domaćih, cela mreža im je specifična ako se ne varam. :)
Link to comment
Nisam imao problema i kad sam u liftu ako ima jednu staklenu stranu, u onim limenim nisam siguran. što se tiče Koreje, mislim da na njihovom tržištu nije prisutan nijedan proizvođač osim domaćih, cela mreža im je specifična ako se ne varam. :)
Ne varas se. Posebna mreza.Po dostignucima (koja mi ne trebaju) cela mobilna telefonija Planete je iza Koreje mozda 6-7 godina, cak i Japan kaska za njima. Pokusava da im nesto uvali.Nokia - skoro da ne postoji. Oni su bili dobri u proslom veku.Samo vidi - Apple's Steve Jobs - nije pronasao mobilni telefon ali jos uvek misli da je napravio revoluciju - da ih napravi upotrebljivim.Ohh, da su ti aparati bili moji...bili bi poslati against the nearest wall.
Link to comment
Koristite li vi s tim moćnijim telefonima internet pomoću njih? Da li je neko možda napisao post na PPP sa svog telefona?
moze sta oces.muzika, filmovi, recnici, enciklopedije, wikipedije, chat. msn, icq, google talk, yahoo msngr... any place any time.cesto zaboravljam koliko mobilni telefoni rulajujedina razlika izmedju onog sto smo gledali u SF filmovima je sto ove gedzete ne nosimo vezane na podlaktici vec u dzepu Edited by G.G.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...