Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

5 hours ago, Katikon said:

Ima li u ovom Beogradu da se kupi nesto lepo za oblacenje onako opsteg tipa? Je l iko video nesto sto mu se svidja? Juce sam prosla gradom i bila sam u Rajicevoj, da citiram Naky: kako veoma jadno

definiši 'lepo opšteg tipa'

ja ove godine volim mango a volim i cream of scandinavia

Edited by beta kentauri
Link to comment

Prodjes pored radnje i svidi ti se bar nesto da te povuce da udjes, a onda ti se unutra svidi ovo i ono. Suknja, pantalone, haljina, blejzer, sta bilo. Evo npr karirane pantalone, ko nadje lepe, nek se oglasi 

Link to comment

Videla sam u Zari karirano, al il nisu lepe il ne stoje. Moracu onda do nekog trznog centra,

nisam usla Mango od kad nije u gradu. 

Beta, dobro si me podsetila za cream of scandinavia, skroz sam zaboravila, a bilo mi je preko puta juce. 

Link to comment
  • 1 month later...
8 hours ago, nezvanova said:

nemamo temu tipa prêt-à-porter, a nemamo ni haute couture, pa ondaK da je stavim ovdi...

 

 

 

 

ovako se moja baba oblacila, bilo sta odnosno sve sto djeca zaborave kad se vrate kuci :D

 

glasam da mi zene cavrljamo na sve teme iz bazara, prakticne zene i svijeta na letnjim haljinama. tamo nam je do sad bilo najudobnije. 

 

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...