Jump to content
IGNORED

Nakit


Leia

Recommended Posts

e, da!nosim ponekad i jedan prsten-sat, ali iskljucivo zimi i preko rukavice, mada sve manje jer mi se ne slaze uz patike. al super je, srebrni (zuto zlato ne podnosim)

Edited by morgana
Link to comment
  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hippie

    11

  • morgana

    8

  • Leia

    8

  • gospa buba

    6

Ni ja ne volim žuto zlato. Mada, imam neko zlatno prstenje koje sam nasledila od bake i uopšte nije kičerica, kao ono urinski žuto što valjaju po kancelarijama, na odloženo plaćanje. Ipak, što se tiče nakita od plemenitih metala, srebro je moj izbor, naročito kada je o prstenju reč. Imam dva omiljena prstena, glomazna, od kojih se ne odvajam. Jednom sam bila očajna kada sam videla da mi nema prstena ljubimca, a bio je, na sreću, na dnu kantice sa Lego kockama.Obožavam i ogrlice, najviše one koje idu uz sam vrat. Perlice raznih boja i dimenzija, od drveta, stakla, plastike, volim da nosim uz letnju garderobu.Sviđaju mi se i ogrlice koje se mogu naći u Beba Kidsu, imam ih nekoliko komada, a moj klinja stalno preti da će svima reći da sam ih kupila na dečijem odeljenju.Desilo mi se, na nekom dečijem rođendanu, da ćerkica mog drugara i ja imamo gotovo identične ogrlice (njena je bila malo ozbiljnija :lol: ). Tako mi i treba kada ne doručkujem kod Tifanija.

Edited by doroti
Link to comment

au kakav postmoderni topic, sve sam narativ btw i ja sam do skoro brizljivo gajila gnusanje naspram tozu tozla, al se pojavilo tako cool stvarcica koje coveka prostoteraju da redefinise svoje stavove 'nako iz fundamenta.kacim prvom prilikom

Link to comment
au kakav postmoderni topic, sve sam narativ btw i ja sam do skoro brizljivo gajila gnusanje naspram tozu tozla, al se pojavilo tako cool stvarcica koje coveka prostoteraju da redefinise svoje stavove 'nako iz fundamenta.kacim prvom prilikom
o boze, ne smem da redefinishem, pogubila bi sve za nedelju dana :osvi su izgledi da cu i burmu da umalterishme u zid, e da bi bila sigurna gde je <_<
Link to comment
au kakav postmoderni topic, sve sam narativ btw i ja sam do skoro brizljivo gajila gnusanje naspram tozu tozla, al se pojavilo tako cool stvarcica koje coveka prostoteraju da redefinise svoje stavove 'nako iz fundamenta.kacim prvom prilikom
bez gnusanja ga obozavam - zlato, zuto ali vezano u chvor:DSC02376.jpg
Link to comment
o boze, ne smem da redefinishem, pogubila bi sve za nedelju dana :osvi su izgledi da cu i burmu da umalterishme u zid, e da bi bila sigurna gde je <_<
ma meni je i burma (bozemeprosti) od belog zlata...+eto kako modest mene uvek razume o cemu ja to tu nesto pricam :D to, da, zuto ali ljuto! :wink:
Link to comment

Dobila još jednu kutijicu za nakit pa sam odlučila da ponovo sredim moje džidža bidže. I u tom procesu deljenja nakita u tri kutije (minđuše, prstenje i narukvice) odlučih si uslikati prstenje. Pq1diZj9.jpgNeke od ovih nosim samo za potrebe plesa, dva su mi velika, a nekima su ispali kamenčići što nikako da sredim. A trobojne plastikanere sa desne strane imam još od kad sam bila klinka. :wub: I mojne neko da mi je opljunuo p.i.m.p prsten koji sam dobila na poklon. -_-

Link to comment
Dobila još jednu kutijicu za nakit pa sam odlučila da ponovo sredim moje džidža bidže. I u tom procesu deljenja nakita u tri kutije (minđuše, prstenje i narukvice) odlučih si uslikati prstenje.
Linda ovaj centralni sa veeeeeeeeeeeeelikim plavim kamenom je pravo savrsenstvo (:obozavam ogromno prstenje (a i ogromne narukvice i mindjuse, naravno ne sve u isto vreme) (:
Link to comment

gledam sad ovo apotekino za mindjuse i citam da linda ima novu kutiju za nakit...ja mojih 50ak pari mindjusa, ponesto ogrlica i nijedan prsten niti narukvicu cuvam u plasticnoj kutiji koja je, ako je suditi po slici na kutiji u kojoj je kupljena, namenjena da se u njih cuvaju ekseri i srafovi razlicitih velicina. sad se osecam tako nezenski

Link to comment
  • 1 month later...
samo jedan dragi kamen koji me je ocharao...Emerald%20Rings.jpg
uh. u vieni ima jedna radnja koja prodaje iskljucivo nakit sa zelenim smaragdom. redovno sam stajala ispred izloga i balavila. cak sam se usudila da udjem i pitam za cene. nakon toga sam otisla po neki sladoled da se malo uteshim.kad bih bila bogata, verujem da bi 90% mog nakita bilo zeleni smaragd.
Link to comment
  • 4 weeks later...

obnovila kolekciju nakita, sa dva para mindjusa, srebrnih. jedne filigran druge sa biserom, a pala je i ogrlica (srebrna), prsten sa zadom i 2 narukvice od poludragog kamenja. cu da slikam da se pohvalim :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...