Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Marjan Mijajlovic. Bivsi novinar Zurnala, 20 godina pratio Bundesligu.edit: upravo na SK+ prenosi Boka-Njuels
koliko taj covek zna o BundesLigi, pa to nije normalno. ja sam poceo da pratim Zweitu redovno zbog njega, a onda shvatio da covek kaze mozda 20% stvari koje zna.
Link to comment

Sinoc na Foxu pogledah deo snimka Bajern-Dortmund. Negde u 20-om minutu, Robert Kovac "kao" s ledja krsi Klosea (stvarno je tako delovalo na prvi pogled), koji pada kao pokosen a ovaj dobija zuti i buni se kod sudije, dok Vlada Mijaljevic komentarise kako je faul bio grub i da nije dobro za Kovaca sto je tako rano dobio zuti.. Zatim ide usporeni snimak na kome se jasno vidi da je Kovac zapravo pogodio vazduh a Klose simulirao faul, a Mijaljevic ce nesto tipa: "iz ovog ugla se jos bolje vidi, potpuno zasluzen zuti za Kovaca" :mellow:

Link to comment
Sinoc na Foxu pogledah deo snimka Bajern-Dortmund. Negde u 20-om minutu, Robert Kovac "kao" s ledja krsi Klosea (stvarno je tako delovalo na prvi pogled), koji pada kao pokosen a ovaj dobija zuti i buni se kod sudije, dok Vlada Mijaljevic komentarise kako je faul bio grub i da nije dobro za Kovaca sto je tako rano dobio zuti.. Zatim ide usporeni snimak na kome se jasno vidi da je Kovac zapravo pogodio vazduh a Klose simulirao faul, a Mijaljevic ce nesto tipa: "iz ovog ugla se jos bolje vidi, potpuno zasluzen zuti za Kovaca" :mellow:
Vlada Mijaljevic je jedan od najgorih komentatora koji se mogu cuti na nasim televizijama. Posebno je iritantan kad prenosi kosarku, sa milijardu besmislenih statistickih podataka, i odusevljenjem kad neki igrac premasi svoj prosek sezone u nekoj kategoriji. A covek pritom o basketu ne zna nista.
Link to comment
Da, da... super si ga opisao!Sto se pripreme tice, danas svi kupe sve sto je moguce na netu, ali on prica stvari koje definitivno ne mozes naci tek tako, listajuci stranice... To sa imenima me je takodje potsetilo na Stojanovica i njegovog Oleguer Presasa... mislim da je svakog momenta ocekivao da on dobije loptu kako bi rekao puno ime i prezime. Ali, koliko me je to iritiralo kod Ace, kod ovoga je obrnuto... "Schweini nije pronasao Podija, iako su se na treningu dogovarali kako da izvedu slobodan udarac... Marko Pantelic postize novi dopelpack" :lol: izrazi su mu skroz originalni i ludi...Sto kazes, ovaj lik sve to radi na neki simpatican nacin... i ono sto najvise volim kod komentatora, zna da prepozna trenutak i napravi tenziju i uzivi se, tako da imam utisak da mi igra neko bitan, a ne Arne Friedrich i Patrick Ebert!!! :lol:
ovo su nadimci igraca iz nemacke zute stampe (Bild), koji su, meni bar, vrlo iritantni.al' to ne znaci da je ovaj los komentator. nisam ga slusao...
Link to comment
Vlada Mijaljevic je jedan od najgorih komentatora koji se mogu cuti na nasim televizijama. Posebno je iritantan kad prenosi kosarku, sa milijardu besmislenih statistickih podataka, i odusevljenjem kad neki igrac premasi svoj prosek sezone u nekoj kategoriji. A covek pritom o basketu ne zna nista.
Najgore?je?kad?u tim situacijama pocne da menja dubinu glasa?- obicno prvo sapuce a onda, kad skapira zanimljiv statisticki podatak ili nesto slicno, krene da se dere (cesto se desava i obrnuto). Mada, osim toga me i ne nervira nesto preterano, Stojanovic mi je dosta iritantniji.
Link to comment

Jel ovaj Marjan lik što kanda ima tvrdu stolicu dok komentariše?Inače, kako mi reče brat, Vugdalić je sinoć najavio Donadonijev poziv Del Pieru za hrvatsku reprezentaciju. :Hail:

Link to comment
Pored svega sto smo nabrojali (nemacki, argentinski fudbal, spanski rukomet, NHL) upravo covek komentarise biciklisticku trku!!!
Dodao bih i 1 MLS na ovu listu :rolleyes: I zar stvarno mislite da neko može toliko dobro da poznaje sve ovo? Možda je expert za nemački fudbal, ali ne verujem da je i za ovo ostalo. Ko je dozvolio Iliji da komentariše tenis? :o Da li je ikada rekao "aut" umesto "aut lopta"? Ali nije mnogo lošiji od ovog all-roundera koji je upravo preuzeo štafetu, ne zna se kojeg je mučnije slušati angry.gif
Link to comment

Gubi Federer protiv nekog Hidalga u 3. setu sa 5:2 i naravno uspeva sa 2 breaka i svojim servisom doci do 5:5... a komentator objasnjava da je ovaj trebalo da zavrsi na vreme, jer se Federer budi... i vice "Ne treba cackati mecku... a mecka je Roger Federer"!!! :lol: What a genius!!!

Edited by Segundo
Link to comment

Snimak polufinala Lš na Eurosportu. Jedan od one dvojice koji nije režiser:"Ova utakmica je, što se kaže, onomatopeja čitave sezone Liverpula."

Link to comment

Sinoć sam prebacio na Eurosport tokom ultrazanimljive utakmice iz Firence. Elem, tamo je bilo nekakvo takmičenje u Tekkenu ili kojem već qrcu od tarapane na PlayStationu ili kojem već qrcu od konzole. Tučnjava muškog i ženskog lika (stvarni igrači su djevojke), ženski lik ubija, a komentator sugeriše u čemu je problem poraženog: "Očito mu se ne da tući žene. Trebalo bi da dođe u Srbiju na lekciju."

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...