Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ok. Prvi sam bio protiv toga da se pljuje 1 institucija fantazija, ali sad bi već mogao da se izjasni

 

Malo je glupo da mi sad kao razvijamo neke teorije, a čovek tu sve vreme. Timi, u čemu je fora?

 

vec se izjasnio meni preko pma, napisao sam sta mi je rekao.

Link to comment

Пошто имаш линију комуникације са њим, молим те питај га да ли ћу имати три фри трансфера ако жртвујем брава у славу његову.

 

Мислим, питао бих га ја сам и за то и за још неке ствари, типа зашто се пријавио у х2х када је после првог кола тражио да му се обрише тим, али ето нисам достојан ни ја, а изгледа ни остали што пишу на топику а не шаљу му ПМ-ове.

 

Све све, брисање у афекту, ма све могу да скапирам али да не дође на топик и објасни к'о човек шта је било, то не могу. И то му реци, а ја ти дођем кокошку и зечију шапу.

Link to comment

Нека му је од мене просто, нећу више да се у ово мешам. Сигурно има неке своје разлоге. 

 

Eдитовао сам неки дуг пост, обрисао сам га целог јер сам се раскењао на начин непримерен овом милом и опуштеном топику. Једино што је битно а да је обрисано је да сам се извинио Дуцци што сам био ситничав и сав безвезе пре неких сто година на драфту. 

 

tenor.gif

Edited by Прслин
Link to comment

Nekim čudnim spletom okolnosti, kraj ovog kola završio sam na pramcu Broda Titanik. Na moju sreću (ili žalost) odatle se pruža predivan pogled, ali ono što mi se približava na pučini nije ni malo prijatno za gledati. Stari morski vuk Ronin sa isukanom sabljom, nemilosrdan i brutalan prema svojim protivnicima. Na moju sreću, makar jednom prilikom tokom ove sezone mi se pružila mogućnost da zasednem na samit i osetim slast trona. Alas, sve što je lepo kratko traje, tako se i ja lagano spremam da se posle ovog kola vratim u toplinu i anonimnost sredine tabele, gde već godinama uspešno tavorim. Hvala svima na Brodu na nezasluženoj časti, ali meni više prija brlog potpalublja...

 

Sent from my ONE A2005 using Tapatalk

Edited by Hobbit slayer
Link to comment

Kako je Koltrejn izvukao bod zbog zutog kartona Hegazija! :isuse: A na klupi mi Fernandez i Fernandinho sa po 7 poena. :isuse:

 

Cestitke na izuzetnom otporu koji si pruzila lideru PPP overala.

Link to comment

Pa dobro, u Premeru i onako svi znaju. Malo podrške za početnike  -_-

 

Jedno glupo pitanje, ako je tim neaktivan, pa mu se izvrše automatske izmene, jel ostaju ti igrači starteri za sledeće kolo, ili se vraćaju opet na staro

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...