Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Ko nas ima jos bolja: trci se u paru i nosi se gajba piva. Pravila su jednostavna: stici na cilj, a gajba mora u tom trenutku biti prazna. Kako taj cilj ispuniti, ostavljeno je svakom timu. Kao i u svakoj dugoprugaskoj trci, bitna je taktika: ili popijes gajbu na startu i trcis celu trku sa 10 piva u sebi, ili teglis gajbu sa sobom i pijes u svakom krugu po flasu, time gajba vremenom postaje laksa, a ti veseliji.

Link to comment

Ko nas ima jos bolja: trci se u paru i nosi se gajba piva. Pravila su jednostavna: stici na cilj, a gajba mora u tom trenutku biti prazna. Kako taj cilj ispuniti, ostavljeno je svakom timu. Kao i u svakoj dugoprugaskoj trci, bitna je taktika: ili popijes gajbu na startu i trcis celu trku sa 10 piva u sebi, ili teglis gajbu sa sobom i pijes u svakom krugu po flasu, time gajba vremenom postaje laksa, a ti veseliji.

e jebiga sad :D

Link to comment

Ko nas ima jos bolja: trci se u paru i nosi se gajba piva. Pravila su jednostavna: stici na cilj, a gajba mora u tom trenutku biti prazna. Kako taj cilj ispuniti, ostavljeno je svakom timu. Kao i u svakoj dugoprugaskoj trci, bitna je taktika: ili popijes gajbu na startu i trcis celu trku sa 10 piva u sebi, ili teglis gajbu sa sobom i pijes u svakom krugu po flasu, time gajba vremenom postaje laksa, a ti veseliji.

 

Ne znam za to, ali znam za disciplinu kafanski stipl-cez - tri piva, rakija, tri piva, rakija itd.

Link to comment

Ne znam za to, ali znam za disciplinu kafanski stipl-cez - tri piva, rakija, tri piva, rakija itd.

Ako promeniš sve kafane u gradu - Tour de Šank.

Zahvalno za tv rialiti show. Kao i ranije ponenuti pivski biatlon

Link to comment

Vratio se sa runbgd, lepo majica, torbica i ostali poklončići, ali u onom ograđenom prostoru nije bilo moguće zagrejati se pred trku niti istegnuti nakon, doduše većini u starkama i sl. obući nije ni padalo na pamet tako nešto.

 

Danak neiskustvu, što se nisam progurao napred pred start , jer sam se većim delom trase provlačio između šetača i ostalih sporaća.

Link to comment

u onom ograđenom prostoru nije bilo moguće zagrejati se pred trku.

Sto nisi pratio one 2 sa bine tokom "10ominutnog" zagrevanja :P ?

Zna li se kada i gde ce biti objavljeni rezultati? Mislim da mi je tempo bio oko 4:15 min/km,nijednog pacer-a nisam video tokom trke

Jbs 10k,samo da se ne razbolim nocas :thumbd:

Link to comment

Zavrzan svaka cast za tempo. Ja sam mnogo slabiji, oko 6, moglo je to i brze. Ali, moj uspeh je veci time sto sam uspeo da na stazu vratim burazera, prvi put posle 1991. i Beogradskog maratona.

Tada je sa nepunih 18 istrcao maraton i onda prestao da se bavi atletikom.

 

Moraju da povećaju ograđeni prostor, a pejsere sam video pola sata pre trke oko starta.

 

Edit: rezultati na na njihovom sajtu http://www.werunbgd.rs/Naslovna do 48 sati posle trke.

Edited by smorenko
Link to comment

Neki predlog za best buy čarape i gde ih mogu kupiti?

 

Trčim premoren, pazariću neku povredu :(

Pre dva dana 15km, 5'20" avg pace, juče 6km, danas 8km 4'56" pace. Sutra sam planirao speed training. Ako ne crknem na nogama danas ko juče

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...