Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve se veca histerija stvara oko gostovanja u Nisu, klubove vode pomocni treneri, ponasanje gostujucih sl.lica i igraca je incidentno, razbijaju se svlacionice, lome i pale stolice Caira. Pri tom na tribinama nema ni 1000 navijaca, jako, jako mirise na insinuacije itd. Najverovatnije ne idem protiv Zvezde, radi sebe i svog zdravlja...

 

Mozda bi trebalo da ispadnemo u 4.rang takmicenja da srpski fudbal klupski konacno krene napred.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Ja bih samo reko da me je sramota nasih nazovi navijaca!!! Ko god da dodje nama nece valjati... A ovi nazovi ultrasi su bruka za klub... Navijati protiv svog kluba samo zato sto nekom neko nije po volji...je dno, dna...

Igra... mnogo bolje nego prosla utakmica...

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Isti stav imam. I svi navijači Radničkog treba da se ograde od politikanstva nazovi ultrasa.Ako nesto od uprave ne valja to je sto je se distancirala od javnosti i time izazvala dosta čaršijskih priča.Druga greška koju treba staviti na tapet je omladinska škola. Zašto su puštene neke generacije (2002 ,2003 sada i 2008 uzima ispisnice ), zašto je dokazani trenerski kadar oteran kada je trazio plate. Za to pitati gosn Tončeva ko je za to odgovoran.Gde su treneri bre
Link to comment

Sramota je kako sere po Radnckom ko god stigne, opet da kazem. Ovo nigde u svetu nema. Pomocni trener, ej, pomocni trener... Al nek je ziv i zdrav, njegov je obraz

Edited by W.F.C.
Link to comment

Ja htedoh reci nesto oko toga, al ne znam koje prikladne reci da upotrebim...

Svi zaboravili onaj nepostojeci penal nad Babovicem u 93 minuti...a sad im kao smeta sudjenje... Ma kolko su nas krali..nije mi zao po dva penala da nam svira sudija i po koji gol da im ponisti....

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

 

U Voždovcu razočarani suđenjem i tretmanom na utakmici u Nišu: Providna predigra

FUDBALERI Voždovca su do 93. minuta u subotu uveče u Nišu protiv Radničkog imali tri boda u džepu, ali je penal za domaćina u finišu doneo remi (1:1). Ipak, generalni sekretar "zmajeva" Miloš Mirković za klupski sajt istakao je nekoliko stvari manje poznatih javnosti. Inače, arbitar Bojan Nikolić je već u 25. minutu isključio trenera Iliju Stolicu, kasnije i njegovog prvog pomoćnika, da bi meč do kraja vodio jedan od asistenata Jovan Damjanović.

 

- Prvo je nelogično bilo licitiranje sa TV prenosom, koji je prvo bio predviđen, a onda naprasno skinut sa programske šeme. Nekome očigledno nije bilo u interesu da uživo vidi šta se dešavalo na Čairu - kaže Mirković.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:690963-U-Vozdovcu-razocarani-sudjenjem-i-tretmanom-na-utakmici-u-Nisu-Providna-predigra

 

E Areno, Areno, pusto ti bilo...

:rolf:  :rolf:  :rolf:

Link to comment

Vojvodina - Radnički N.

Glavni sudija: OBRADOVIĆ Srđan

 

:0.6: :0.6: :0.6: :0.6: :0.6: :0.6:

 

Smeo sam u sve sto imam da se opkladim da ce ovaj da nam sudi. :lol:

 

Ivice, Ivice, shushumigo :wicked:

 

Za neupucene

https://www.google.rs/search?client=firefox-b&dcr=0&q=srdjan+obradovic+sudija&oq=OBRADOVI%C4%86+Sr%C4%91an+sudija&gs_l=psy-ab.1.0.0i22i30k1.7026.10245.0.13010.7.7.0.0.0.0.161.875.0j7.7.0....0...1.1.64.psy-ab..0.7.869....0.2aqw0gBlJ0s

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...