Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

kako stvari stoje veliki majstor upravo igra svojih poslednjih 45 mn

 

 

 

uz sedorfa mi je bio najomiljeniji igrač milana jedan od retkih evropskih timova koje sam simptisao. veliki majstor

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Da mu se prajm nije poklopio sa onim od čupavog i zubatog sunarodnika, sad bismo pričali o Kakinim vremenima pre Mesija.

 

Ili da se nije dogodio Liverpul u Istanbulu, i Felipe Melo u Južnoj Africi...

Link to comment

On, Pirlo i Xavi najelegantniji igraci decenije, sve je izgledalo tako lako i fino kad oni urade.

 

I onaj gol protiv Man Utd kad je izazvao sudar glavama.  :ziga:

 

Milan mi uvek bio najmrskiji zabar, ali je Kaka 1 ogroman car. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

fifin izbor najboljih 11 je uvek bio nešto nedokučivo 

 

Kristijano očekivano,pokupio trofeje nadavao se golova u LŠ,jbg nije lako postići penal zna  to najbolje Mesi, iako realno po samoj igri nije u top 10 .

Nadam se da je poslednji trofej za njega ili Mesija 

 

A najbolji gol po meni Mandžuka, ipak je to bilo finale 

Link to comment

Bukvalno može film da se napravi po ovome. Prošle godine kad je progovorio prvi put o tome pomenuo je da ga je progonio policajac, ali nisam imao pojma da je ovakva priča.

Link to comment

Englezi ove godine u svim finalima mlađih kategorija, osim u21, gde su izgubili u 1/2 finalu od Nemačke na penale  -_-

 

Evropsko u17 izgubili u finalu od Španije, u19 osvojili, svetsko u20 osvojili, svetsko u17 finale protiv Španije. I turinir u Tulonu su osvojili 

Link to comment

U jebote. Pročitao sam u dahu, kakva priča, kakav krimić. Odlično napisano.

Meni samo nekako žao što drugar nije mafiji rekao ko je lik... Nadam se da je to izjava samo za novine, jer, jbg, pravosuđe je malo zakazalo...

Link to comment

Bukvalno može film da se napravi po ovome. Prošle godine kad je progovorio prvi put o tome pomenuo je da ga je progonio policajac, ali nisam imao pojma da je ovakva priča.

 

Jako je tuzno, zao mi je coveka fest. Pola karijere mu je unistio.

Link to comment

Englezi ove godine u svim finalima mlađih kategorija, osim u21, gde su izgubili u 1/2 finalu od Nemačke na penale  -_-

 

Evropsko u17 izgubili u finalu od Španije, u19 osvojili, svetsko u20 osvojili, svetsko u17 finale protiv Španije. I turinir u Tulonu su osvojili 

 

 

Osvojili i svetsko u17, petardom protiv Španije u finalu. Nešto čudno se tamo dešava

https://www.youtube.com/watch?v=sRxsW91x0Rg

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...