Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

procitah negde da je uzimao pare od nekih igraca da bi igrali, i kao to je glavni motiv za smenu.

 

qrir

 

Rukavina i Stefan Mitrovic mora da su onda bas puniše.

 

Ne verujem ja u ta govorkanja, a i kao i uvek u sukobu pojedinac vs savez/uprava sam na strani pojedinca. Plus ćelavi ima rezultat iza sebe.

Link to comment

Rukavina i Stefan Mitrovic mora da su onda bas puniše.

 

Ne verujem ja u ta govorkanja, a i kao i uvek u sukobu pojedinac vs savez/uprava sam na strani pojedinca. Plus ćelavi ima rezultat iza sebe.

 

Pa rezultat mu je kvalifikacija za SP, to stoji, ali isto tako stoji da je to uspeo pobedama protiv velikana Moldavije i Gruizije...

 

Ako gledamo ostale 3 ekipe onda je od mogucih  18 uzeo 9 boda od kojih su barem 3 (pobeda protiv Austrije) bili vise nego srecni...

 

Ja nisam za smenu (iako smatram da igramo jedno veliko nista), neka ih vodi u Rusiju ali Muslin definitivno nije buducnost za neki boljitak... Ovo mu je u najmanju ruku neka vrsta opomene ili sta vec....

Link to comment

bio bi presedan da ga smene nakon uspeha, ne znam da li je ikada neko smenjen nakon sto se kvalifikovao za veliko takmicenje. ne samo kod nas, nego inace. cini mi se da je to bilo u nigeriji svojevremeno, kada ih je bora vodio na sp, a plasman je ostvario neko drugi. da igramo ruzno - igramo, da jede govna zbog sergeja - jede, da u rusiji necemo uraditi nista - necemo, ali ne bi bilo korektno sada da ga oteraju. bas nikako.

Link to comment

Pa rezultat mu je kvalifikacija za SP, to stoji, ali isto tako stoji da je to uspeo pobedama protiv velikana Moldavije i Gruizije...

 

Ako gledamo ostale 3 ekipe onda je od mogucih  18 uzeo 9 boda od kojih su barem 3 (pobeda protiv Austrije) bili vise nego srecni...

 

Ja nisam za smenu (iako smatram da igramo jedno veliko nista), neka ih vodi u Rusiju ali Muslin definitivno nije buducnost za neki boljitak... Ovo mu je u najmanju ruku neka vrsta opomene ili sta vec....

 

Pošto je vodio reprezentaciju koja ne pristaje na osrednjost i priznaje samo pobede protiv najjačih protivnika. Strogo ali pravedno

 

E moj ti :D

Link to comment

Ja nisam za smenu (iako smatram da igramo jedno veliko nista), neka ih vodi u Rusiju ali Muslin definitivno nije buducnost za neki boljitak... Ovo mu je u najmanju ruku neka vrsta opomene ili sta vec....

 

Ja se slazem sa ovim potpuno, takodje ne mislim da nam je on neka svetla buducnost, ali njegov rezultat treba staviti i u kontekst nasih prethodnih nastupa. Igrali smo mi i ranije sa velikanima poput Albanije, Litvanije i Kazahstana, pa nismo uzimali max bodove.

Link to comment

To provereno za Piksija posle SP? Ne znam sta će mu da se zajebava sa imbecilima iz fss. A bio bi vrhunski kretenizam smeniti Muslina sada, pa čak i posle Rusije. Voleo bihda vidim da jednom imamo istog trenera 2-3 ciklusa, da vidimo šta bi napravio.  Obično čak i mediokritetski treneri naprave rezultate kada im se da vremena. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...