Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Draga gospa bubo, ovo je baš nategnut pokušaj da se njihova popularnost iskoristi i njihov da istu dodatno unovče

Sram ih bilo da "dodatno unovče" (penis su unovčili do sada).

 

Inače, ima dosta dobrih fora za ekipicu od 35+ godina, valjda je i meni zbog toga super.

Link to comment

mnogo zadovoljstva u meni izazivaju njihovi glasovi kad petljaju, sadrzaj me ne zanima, volim da mi ulaze i izlaze iz usiju, pa nek je i o fudbalu. ovaj format od 45 minuta mi odgovara: pustim, zakunjam, otkunjam i do kraja emisije se razbudim. idealno za popodnevni odmor. 

nije mi jasno sta to znaci unovciti. oni su zaposleni na rtv. to im je jos jedan radni zadatak vise. i to, i drzavni posao, i predstave i sve ostalo sto ni ne znamo, mogu samo da zakljucim da su oni dosta vredni, sto cenim. a sto i ne bi zaradjivali...

 

onaj drzavni poso od juce, prekjuce, s merenjem malog, tacno se prepoznaje mladjin rukopis  :lolol:

Link to comment

Sram ih bilo da "dodatno unovče" (penis su unovčili do sada).

 

Inače, ima dosta dobrih fora za ekipicu od 35+ godina, valjda je i meni zbog toga super.

A gdje vidiš da ja osuđujem to što hoće da unovče svoju slavu? Ne vidim ja to kao neku negativnu pojavu, nego mislim da se rasplinjuju na sto strana pa im neki projekti ne uspiju kako valja.

Ali takođe nemam problem da kažem da mi je ovo bilo dosadno, sjeli njih dvojica i komentarišu utakmicu niže lige, jednostavno mi nije smiješno. Za razliku od posljednjih par sedmica DP, gdje su se ponovo vratili na neki postavljeni standard.

Link to comment

suviše im je kreativni tim mali da bi mogli da drže koncentrisan kvalitet na svim projektima koji rade. a to da ne unovčavaju trenutnu popularnost ne stoji, mlate oni dobru kintu. dp, dp predstava, ivanović, gigatron...

 

i što se mene tiče nek nastave, zaslužili su.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...