Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

uf, dosta mi je slab El Bar, verovatno najslabiji dela iglesija dosad. 

super pocinje, kao neki miks the mista i pekicevog besnila, vozi fino negde do polovine ili malo jace, i onda se odjedanput potpuno raspadne. steta, mogao je biti super film. zaista ne kapiram scenariste, ko ta neka krava sto da dvajes litara mleka i onda sutne i prolije.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Gledao i ja El Bar neki dan na preporuku odavde i slažem se da sam uvod obećava više no što kasniji razvoj pruži, ali je film sasvim dobar kao zabava u dokono popodne.

 

 

 

Ono što me posebno nervira u filmu (i ne samo ovom) je stalno posezanje za smartfonom, pa nam tako sadržaj poruka otkriva uzroke smrti gosta, obrće zaplet i usmerava dalji tok filma i sl - baš k'o i stvarnom životu. :)

Ne sećam se da mi je ranije na ovaj način smetalo trčanje u najbližu telefonsku govornicu,ubacivanje novčića i okretanje brojčanika Kerija Granta, ili Hemfrija Bogarta.

 

 

Link to comment

mene je iznervirao besmislen sukob izmedju klosara i hipstera, i epilog tog sukoba, i najvise od svega, vreme koje je u filmu potroseno na epilog istog tog sukoba.

likovi se od tog momenta potpuno imbecilno ponasaju, a nije da nije bilo materijala za super razradu.

 

naravski, skroz pristojan film, al sam ocekivao vise, pogotovo posle prvih pola sata.

Link to comment

Molim vas recite mi da nisam ovde jedini kome se svideo El Bar. Slažem se da ima par ozbiljnih rupa, ali je zabavan i pristojno urađen film.

Glumac koji igra klošara razvalio. Meni je vreme proletelo gledajući ovo.

Link to comment

What Happened to Monday ili Seven Sisters - SF vec rabljene teme ali sa pristojnom akcijom i raspletom. Detalj koji mi je upao u oci, spisak imena iz famozne crio ustanove, obratite paznju, prosto ne mogu da verujem da je slucajno uradjeno. 

 gde to ima da se vidi, jel mora da se pogleda film zbog toga? pitam za druga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...