Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Scena sa Efige u Vajeru. Kad god čujem to, knedla u grlu sam dođe.

Fargo druga sezona, kad uleti Cymande - Getting It Back :Hail:

 

i ne samo to, ima tamo pregrst dobrih upotreba muzike

Link to comment

dark tower

 

onaj ko nije citao knjige ce mozda i naci malo zabave u filmu, opustenu akcionu limunadicu. onaj ko je citao knjige ce biti zbunjen gluposcu scenarija koji je potencijalnu epsku fransizu sveo na jedan film preskocivsi skoro sve iz knjiga.

 

nemojte ljudi. nikada. radije procitajte knjige.

 

Jednostavno ne razumem šta su hteli da postignu s ovim.

 

Verujem da je većina gledalaca čitala Kulu, i za njih je ovaj film savršeno besmislen.

 

Oni koji nisu, dobijaju neku fentezi akciju bez mnogo smisla i sa gomilom mitologije koja im je sasvim sigurno poprilično nerazumljiva. Šta će koji kurac recimo natipis Grimizni kralj na par mesta???

 

Od svih likova u knjizi, zadržana su tri karaktera. Radnja je okrenuta naglavačke, od Blejna nisu ostali ni točkići, bamburi izumreše a Roland pocrne.

 

Kuku.

 

End lele.

Link to comment

Meni nejasno kako se King složio sa ovim. Nisam gledao, ali jasno je besmisleno i potpuno pogrešno na prvi pogled. Usto, ne propušta priliku da nahvali film gdje god ima priliku. Tim prije jer It izgleda odlično i Mr. Mercedes serija takođe odlična..

Link to comment

Sinoc na RTS posle "fudbala" odlican engleski "zatvorski" - Starred Up. Preporuka (jos ga ima na 72h unazad). Glavni dvojac kida, film vozi svih skoro 2h.

odlican. glavni glumac bese jack o'conell, shecher malo uzima od hardija but it's okay. melem za oci gledajuci bena i rupert shwcher 2 friend (a nije agent). kamerni film i bas bas dobar. mogla bih ponovo da ga odgledam, vec sam pola zaboravila

Link to comment

tarde para la ira/the fury of a patient man

neloš triler, fina gluma glavnih likova. ok provedenih 90 minuta

 

Meni bas odlican, De la Torreu ovakve uloge bas leze. Posebno je impresivno sto je ovo rediteljski prvenac glumca Arevala (mladji pandur iz La isla minima), koji je uz to i koscenarista. Tacno je znao sta hoce sa filmom, nema niceg suvisnog ili nepotrebno.

 

Pojavio se i poslednji De la Iglesijin film

 

Elbar1.jpg?partner=allrovi.com

 

http://www.imdb.com/title/tt5121816/

 

Takodje dobro upakovana napetost u 100 minuta. S jedne strane klasican triler prezivljavanja, uradjen na specifican Iglesijin nacin uz dosta crnog humora, s druge strane provucen i komentar danasnjeg drustva. Ima nekih stvarno groznih scena, pa nije preporucivo klopati dok se gleda..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...