Jump to content
IGNORED

Crno belo


kapetanm

Recommended Posts

PPP majstori su već postavljali crno bele slike na ovom forumu. Kao ljubitelj istih, predlažem, ako ste saglasni, da se to objedini na ovom mestu. Nebitno je da li su filmske ili digitalne. I, tako, terajte213b893daf.jpg

Link to comment
  • 1 year later...
Jemsa koji si film koristio na prvoj slici/slikama, onako, zrnast?
Ili je bio ORWO ili FortePan - nista drugo kao student nisam mogao da priustim...Bice sad jos neka, skenirah jos nesto, direktno sa filma...
Link to comment

Kapiram da tema nije o opremi, ali ne mogu da odolim - Leica nikada ne omanjuje u egzotikama, pa nisam ni previše izenađen pojavom M9 Monochrome. Što bismo rekli, ekskluzivno crno-beli digitalac. Cijena - prava sitnica!A nešto više na temu, od mene 7293755114_3a9506fef0_d.jpg"Moje je ime Davorin Bogović, a ovo sve oko mene je crno-bijeli svijet."

Link to comment

BTW. Ovde je moja sopstvena selekcija mojih najboljih 10 fotki, naravno sve su c/b :D (prošvercovao sam čak i jednu sa digitalnog senzora, kao da to ima veze). Gledam unapred k tomu da ubuduće imam više novih fotki u ovoj superselekciji, a manje ovih preistorijskih koje i dalje dominiraju sa jedno 70%.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...