Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

  • 1 month later...

nike-internationalist-(black-dark-mica-gNike Internationalist 

 

Stigle danas - jedva nasao broj. Jos jedan reizdani klasik i jos jedan dokaz da su sto se tice dizajna patika i sto se tice mene, na kraju 80-ih trebali prestati raditi ista novo.

Link to comment

dobre^

i slažem se za godine po meni najboljeg dizajna. sva sreća ima retro serija pa se dvoumim (za sada) između ova dva modela:

true-blue-aj1-mid-5.jpg
air-jordan-1-mid-white-infrared-23-1-699

i

reebok-pump-omni-lite-og-white-available

mislim da ću uzeti prve ako uspem da ih pronađem u beloj boji a voleo bih i još jedne pump...aaaaaaaaa :lolol:

Link to comment

au šta je starih džordanki :) dobra stranica :thumbzup:
da, u pravu si: air jordan 1 je u osnovi nike dunk a ova retro varijanta se nešto malo razlikuje u izgledu od originala.
mislim da nike nije imao pump varijantu, ipak je to ime reebokovog modela pa je sigurno i zaštićeno. a razumem zašto si mislio da je woody furao pump, dosta različitih modela basketaških patika je prilično slično izgledao pa još u kombinacijama sa sličnim bojama...eto zabune. btw, da pump se vezuje za 90te ali je izbačen 89' :D ima taj oblik iz 80ih koji se meni dopada. novi modeli mi uglavnom izgledaju kao da su ih sekirom pravili.
vidim i reebok kamikaze (shawn kemp) su doživele revival:

reebok-kamikaze-ii-og-official-images-4.

 

prilično su mi cirkuske a i to je već u 90im uveliko  :)

a kad smo kod reeboka neostvarena mi je želja reebok classic u beloj boji. ovo ispod je ženski model:

59fe33383d660c142093179c2c792d0c_h506w24

Edited by maheem
Link to comment

A sve mi nesto u glavi da mu Snipes pumpa patike prije zadnjeg pokusaja zakucavanja, kada Woody ulozi svu lovu osvojenu na onom turniru...a ne znam, onda definitivno grijesim.

 

Ma super je sto reizdaju sve...

 

Mislim da nisam nikada imao Reebok patike. Al je classic genijalan, + su imali onaj Legacy model, duboke, bijele sa crno-zlatnom linijom ili slicno, ali ne mogu da nadjem sliku.

 

Converse Weapon sam imao nekada plitke, iako su duboke definitivno pravi klasik: Mislim da su kao i Nike Dunk pokrivali dosta NBA timova po dizajnu:

 

Converse-Weapon-86-4.jpg
 

 

Vidim imaju i potpuno crne, sa bijelom zvijezdom i ne bih ovo danas nosio. Ovo moze jos samo biti cool u nekom "Assück Helanke 80-is Metal Revival fazonu"  :)

 

converse-weapon-spring-09-3.jpg
 

 

Meni su pored Nike Dunk najdraze Adidas Top Ten i varijacije (Metro, Forum), samo su ih nazalost u ovom novom izdanju malo promjenili. Ipak sam kupio troje i ove su mi najdraze, polako se raspadaju pa mi zao da ih nosim:

 

DSC03103.jpg
 

Edited by B_B
Link to comment

Vidim imaju i potpuno crne, sa bijelom zvijezdom i ne bih ovo danas nosio. Ovo moze jos samo biti cool u nekom "Assück Helanke 80-is Metal Revival fazonu"  :)

 

 

 

converse-weapon-86-3.jpg

gde i posto kosta?

 

 

Link to comment

ne grešiš, my mistake, i nike je imao neki air pressure sistem. sorry.
tad je to bio veliki fight na tržištu u smislu dizajna i novih tehnologija.
top ten je jedan od retkih modela adidasa koji mi se baš dopada, jedne sam samo imao i to kad sam bio klinja. izrastao iz njih a one ostale kao nove. kasnije ih je pas žvakao kad je vežbao zube i vilicu :D 


edit: :lolol: kakav pogodak

Edited by maheem
Link to comment

For the record, nisam ih nosio sa helankama, farmerke i jakna, regularno sve... Za njega već ne mogu da garantujem.

 

edit: Inače, bilo ih je i dalje na sniženju solidnom (mislim čak ispod 4 soma) u Converse radnji u BN Bossu na Batajničkom drumu.

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Izvini jebiga :). A jebote, ne mogu da dodjem sebi :)

For the record, nisam ih nosio sa helankama, farmerke i jakna, regularno sve... Za njega već ne mogu da garantujem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...