Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

kako moze biti gadno ako ravaneli kaze da je dobro? ccc

 

nego, ravaneli, jel to kozni djon?

 

mada, realno pitam bez veze, ja te fabricke cipele ne mogu da nosim, kad imam stopalo ko hobit, duzina 43, sirina 46. :(

 

novi direktor mi fura neke američke, gde preko sajta naručuješ i širinu, al je severno od 500$ kapiram. mada šta je to za tebe.

Edited by Ravanelli
Link to comment

novi direktor mi fura neke američke, gde preko sajta naručuješ i širinu, al je severno od 500$ kapiram. mada šta je to za tebe.

 

sitnica, reci mu da mi naruci 5 u raznim bojama. :)

 

sad stvarno, jbg ne mogu da narucujem cipele preko neta, pored toga sto je sirina problem, problem je i udobnost. meni noga jako cudno reaguje, moram probati cipelu da bih znao da li dolazi u obzir.

Link to comment

to je je otprilike jeda od retkih dobrih cipela. one sa vezovima, šiljcima, pačijim kljunarima, šarama... to je ta neka srbija između bugarske i nemačke

 

ali to nesviđanje je tačno dokaz da su odlične

 

Pačiji kljunovi i šiljci su no no, to je Amadeus bend oblast, dok su ove ambasador u rejonu mladi lider/opštinski funkcioner DSa.

 

Muške cipele za uz odelo treba da izgledaju recimo ovako ili ovako. Ovo je što sam uspela da izguglam za 2 min, možda posle budem imala više vremena.

 

Btw, da sam muško verovatno bih uz odelo furala i plitke Dr. Martens, najosnovnije, npr ox blood uz crno odelo. 

Edited by sailorman
Link to comment

Fala na čestitki i fala renne, zaboravih Alda. Treba i do Bate da odem, a za sad su mi prvi favorit za kupnju ove (probo, lagane, udobne, luđački je ovaj đon fleksibilan i lak)

 

http://www.massimodutti.com/be/en/men/shoes/view-all/leather-brogue-blucher-c960014p4526052.html?colorId=700

 

 

možda je đon fleksibilan i lak al je gadan. a znao sam da ćeš brogue. ima Bata brogue modela.

 

a je l dolaze u obzir ovakve: http://www.sportizmo.rs/timberland-cipele-earthkeepers-stormbuck-lite-brogue-oxford-men/a12722

Link to comment

Pačiji kljunovi i šiljci su no no, to je Amadeus bend oblast, dok su ove ambasador u rejonu mladi lider/opštinski funkcioner DSa.

 

Muške cipele za uz odelo treba da izgledaju recimo ovako ili ovako. Ovo je što sam uspela da izguglam za 2 min, možda posle budem imala više vremena.

 

Btw, da sam muško verovatno bih uz odelo furala i plitke Dr. Martens, najosnovnije, npr ox blood uz crno odelo. 

 

ovaj prvi model je ta neka oxford priča i bratski sa ovim koji sam ja okačio u editu, a ove bate su baš taj raduljica.

 

opet kažem, bulja je batina fotka, a cipele su odlične.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Fala na čestitki i fala renne, zaboravih Alda. Treba i do Bate da odem, a za sad su mi prvi favorit za kupnju ove (probo, lagane, udobne, luđački je ovaj đon fleksibilan i lak)

 

http://www.massimodutti.com/be/en/men/shoes/view-all/leather-brogue-blucher-c960014p4526052.html?colorId=700

 

Samo što bi valjalo u perspektivi i neke crne, imam za prvu pomoć neke stare, prekaljene svadbaruše.

 

ravaneli, nego. viš ga u vokativu na početku prošlog posta ;)

 

Talijan vlada na domaćem tržištu, Barbolini mi je zupa, ali preskupo buraz. Cortefiel i Massimo Dutti mogu proći u nekim varijantama, mada bih ja najrađe negu engleštinu, mislim po stilu, ne nužno po proizvodnji.

Pa ove cipele su ti više za planinarenje.

 

Kupiš Santoni, i ne možeš da promašiš za formalno:

 

MCDU06981XB2IOENN01_1_1.jpg

Link to comment

Ima ovde OK cipela.

 

Evo, i Trešku se sviđaju mladi lider na svadbi cipele! 

 

pa kada su stvarno do jaja. mislim da je problem što ih nisi videla na nozi.

 

to je ono toliko klasika da se u platonovom svetu ideja pod "cipela" nalazi baš ta.

Edited by Ravanelli
Link to comment

viš, to je taj rad kod opačića, ako mene pitaš. kaže tetka 15.400 glatke - 16.400 sa rupicama

 

 

 

jel ima on nesto skuplje? to mi prejeftino. :)

 

@ sailorman

 

u pravu je ravanendjar, kod takvih cipela veliku razliku u tome kako to izgleda kad se nosi pravi kvalitet cipele, stvarno veliku, pogotovo ako nisu bas nove. mada se meni ipak vise svidjaju one sto sam ja kacio.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...