Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

Meni se samo pokrenulo sinoc, dok sam pricao na telefon komp se restartovao bez da sam stisnuo bilo sta, posle bilo ono u procentima koliko je odradjeno i trajalo je prilicno dugo. Nakon sto je sve zavrseno, nestalo mi 10-15 gigabajta opusteno :D 

 

Upravo radim sve sto sam nasao na ovom linku: https://www.cnet.com/how-to/how-to-delete-the-windows-old-folder-from-windows-10/

 

Udje se u Disk cleanup kao administrator i pojavi se ona opcija delete previous win instalation ili kako vec, tu mi je bilo 20+ gigabajta valjda i sad cu to da obrisem, valjda je to to.

Link to comment
  • 1 month later...

Windows 10.

 

Kako vratiti fajl koji je izbrisan (greskom naravno) iz Recycle Bina. Koji program, da li moze bez posebnog programa, itd. Docx fajl je u pitanju. HELP!

Edited by MancMellow
Link to comment
  • 5 months later...

Na zeninom laptopu dosla preinstalirana 10-ka, radi kako treba, problem sa wifi-jem. Non stop puca. Radi-ne radi. Vidim da ima jos ljudi taj problem koji je pogotovo izrazen kada je ruter Cisco, sto je kod mene problem jer je MTS kupio nekde ZTE rutere koji su mali i kao rade sjajno. Svi ostali uredjaji u kuci koji koriste wifi, a ima ih rade bez problema jedino Win 10 ubi od prekidanja. Ima li neko resenje?

Link to comment
  • 1 month later...

Jeste li provalili da na eBay mogu da se kupe legalni serijski brojevi za W10, cena 4-5 evrića? Funkcioniše, imam legalni Windows prvi put u životu.

Link to comment

Funkcioniše - za sada da, ali nije legalno. Mislim da su to OEM keyevi skinuti sa recikliranih i pokvarenih mašina i njihova ponovna prodaja je nelegalna. Čak i ako si dobio CoA sa time, reselling nije dozvoljen od strane MS-a i pitanje je da li će i kada da blokiraju to sa daljine, pošto sad sa desetkom mogu da rade šta hoće.

Link to comment

Majku mu. Možda da računam na ovo:

 

Previously, if your installation of Windows 10 lost its activation due to a hardware change, you would have to go through the tedious process of contacting Microsoft customer support to re-activate, which is not an ideal solution.

 

However, Microsoft is now simplifying the process. Beginning with the Windows 10 Anniversary Update, you can link your Microsoft account (MSA) with the Windows 10 digital license on your device. The new feature allows you to access the Activation Troubleshooter quickly to re-activate your free upgrade copy of Windows 10.

Link to comment

vec si ga aktivirao, tako da prvo treba da te ulove da bi uopste morao da brines :)

 

ono sto jos rade je da kupuju bulk licence (koje su namenjene firmama), pa da ih prodaju na komad

sto je takodje nelegalno :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...