Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

a recider mi pliz, to podrazumeva navigaciju bezobzira na net? samo gps?
Da, isprobavali. Doduse, ja nisam ubacivala glas, jer sam samo testirala trasu u poredjenju sa iGO i radi odlicno.Da, doplata za globalnu licencu za 520 i ostale modele koji je nemaju je nesto 15-20EURedit: ovo sto je Giuseppe napomenuo, skines sve mape koje te zanimaju i sve ce raditi, doduse nisam se vozala putevima kojima se redje ide. Edited by nera
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ barrcode i dvb-t manijak, da, znam da moze sve da se iskombinuje, samo zavisi za sta koristis telefon. Meni je konkretno poslovni pa necu da mesam sa privatnim mejl i ostalim nalozima, za to je zgodno imati posebnu aplikaciju.
ne mešaš, samo imaš posebnu/odbojenu pločicu za gmail.
a gps navigacija, kako sljaka? jese moze pazariti nesto poput igo-a?
nema potrebe za bilo kakvom drugom navigacijom osim nokia drive-a. Offline, Navteq-ove mape (i dalje najbolje)....naravno download-ovana mapa se koristi i u Nokia Maps, te i one rade offline. (na wp8)
Link to comment

Bilo bi sramota da skajpara ne radi, jebeni Majkrosoft ga je kupio. Ali i dalje fićrsi na WP dolaze tek nakon što su obavili iOS>->Android etape :Hail:Sad nakon ove kupnje će ionako u roku od godine dane samo MicroNokia raditi nekakve telefone, pa vi razmislite kolko tu ima perspektive. Ja, mada zasad zadovoljan sa svojim SonyEriccson glupifonom koji mi sve radi, ako budem kupovo idem na nekog Androida, a kad to vrijeme dođe savjetovat ću se s vama na za to predviđenom topiku. WP je hodajuća crkotina, samo što ima još (možda čak i) par godina fore pred BlackBerryjem.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

To je bilo prije papanja Nokijine smartfone divizije. Nakon ovoga im nema nekog smisla praviti tefelone za koje MikroNokija OS dobija inhaus, a oni moradu platiti licencu.Svi dugogodišnji Microsoftovi OEMovi furaju do kraja ove godine poneki Chrome OS notebook, 4 starters, a ovi telefonisti će svi sad i službeno odjebati WP i otplesati skroz u Android. Bježi se od kuge..

Link to comment

1 žestoko neslaganje sa Rođom. WP je najmlađa platforma, MS neće pod led, pa hm, za našeg života, a WP im je strateški interes.Za WP imaš i Viber, btw. Mislim da bar 90% najkoriscenijih apps imaš i za WP, osim nesrećnog Instagrama (mada ovde postoji neke 4 alternative koje mogu da postuju fotke na sam Instagram sajt, naravno uz uobičajene Instagram filtere).WP će za par godina biti drugi ekosistem, posle Androida. MmwSent from Tapatalk 2

Link to comment
WP je hodajuća crkotina, samo što ima još (možda čak i) par godina fore pred BlackBerryjem.
a ovo su teške predrasude i antagonizam. mislim, shvaćam napucavanja ostrašćenih android/iOS fanatika, ali to ovdje nije cilj. i sve 5 kad bi za svoje tvrdnje imao argumente, ali ih nemaš, a gledanje u staklenu kuglu me ne zanima.predlažem da se vratiš malo unatrag i baciš pogled na link koji je stavio barrcode.od stotinu korisnika čije sam komentare čitala na stručnim sranicama/forumima/recenzijama, nađe se dvoje - troje koji su nezadovoljni, a to nešto govori. osim toga, kako čujem i android/iOS imaju probleme unatoč tome što su daleko stariji, ali izgleda da se ta činjenica prihvaća pod "normalno".meni se čini da se w8 razvija jako dobro i brzo. da idu u pravom smjeru. ako to nije točno, ok. ali mi onda objektivno pojasni zašto nije.--------------------PS. Nokie Lumie su zimske, jer se može i u rukavicama :Da ovo je zvijer. ovo nije smartphone, nego smartphotophonehttp://youtu.be/yETCIJO9ugg
Link to comment

Nije točno zato jer oni licenciraju taj OS. Kad ga počnu davati đabe, onda će taj telefon raditi još neko osim MikroNokije, a još neko osim cvrčaka (i robova Redmonda, tipa nevoljkih Skype developera) će praviti i da, apdejtati, aplikacije za isti. Tada će imati perspektivu. U suprotnom, polako će crkavati ko BB, za što ti je sad lijepi znakić to da Instagram i dalje ponosito boli patka za WP platformu.

Link to comment
Nije točno zato jer oni licenciraju taj OS. Kad ga počnu davati đabe, onda će taj telefon raditi još neko osim MikroNokije, a još neko osim cvrčaka (i robova Redmonda, tipa nevoljkih Skype developera) će praviti i da, apdejtati, aplikacije za isti. Tada će imati perspektivu. U suprotnom, polako će crkavati ko BB, za što ti je sad lijepi znakić to da Instagram i dalje ponosito boli patka za WP platformu.
a apple ne licencira svoj iOS? :)za instagram - dajem im još par mjeseci. i bit će ih. osim toga navodno postoji alternativa, a ako je jednako dobra (ili će uskoro biti jednako dobra), zašto je to uopće važno? ja ne kupujem phone zbog instagrama. i nikad nisam čula da ga itko kupuje zbog toga. ali ok, valjda ima i takvih :D
Link to comment
a apple ne licencira svoj iOS? :)za instagram - dajem im još par mjeseci. i bit će ih. osim toga navodno postoji alternativa, a ako je jednako dobra (ili će uskoro biti jednako dobra), zašto je to uopće važno? ja ne kupujem phone zbog instagrama. i nikad nisam čula da ga itko kupuje zbog toga. ali ok, valjda ima i takvih :D
Instagram je samo znak, jer ih boli patka sa Ballmerove pare, i nemaju partneršipe s Redmondom ko Cukerberg. Ali koja god je neka postojeća must have aplikacija za WP a koja već postoji odvajkada za Android i iOS, znaš da se za to Ballmer morao iskeširati sa bribing accounta.I da, Apple licencira iOS. Foxconnu. :lolol:e da.. i tvoj superfon je stvorio takvu pometnju na tržištu da:
Amazon has reduced the price of the Nokia Lumia 1020 to just $149.99 with a 2 year contract, which was previously selling for $199.99.The Lumia 1020 is the current flagship smartphone from Nokia, with a 41 megapixel "PureView" camera running the latest Windows Phone 8 GDR2. The phone was launched on AT&T on July 26th at a price of $299.99. Since launch, it has received frequent price cuts and offers. AT&T itself dropped the price recently and is selling the phone at $199.99. The phone can also be bought online without contract at a price of $609.99.
:fantom: It's a bargain!!! :0.6: A ko ga kupio kad je frižko izašao, sad nek jede govna.. :fantom: Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...