Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Da li znate gde bih mogao da nadjem stariju verziju neke aplikacije?

 

Konkretno Ulmon-ova CityMaps2Go, neka pre ove 6.0, tj. neka koja moze da radi na Androidu 4.0 [ova je 4.1+].

 

http://apk-freedownload.com/int/city-maps-2go-offline-maps-apk-dl/2015-12-06/

 

verzija iz decembra 2015.

 

inače traži na apkmirror.com

 

edit: ovo reneovo je još bolje

Edited by copkillah
Link to comment
  • 4 weeks later...

drugari,

doslo vreme da se ponovo vracam na smartfon (odnosno 'telefon na gladjenje' sto je bio prevod u nekoj hrvatskoj seriji).
do sada sam posedovao (od onih koje pamtim po imenu i modelu) samsung note 2 i note 3 i bio sam zadovoljan sa oba. smatram da je olovcica izuzetno korisna stvar za nas sa velikim rukama i prstima.

kada su promptna odgovaranja na mailove i ostale gluposti prestale biti mi vazna veoma rado sam se vratio na nokiju za treci svet, 1100. imala je sve sta mi je bilo potrebno i nisam morao da razmisljam kada sam je punio i gde je punjac.

e, sad, stvari stoje ovako: budzet je 200 do 250 evara i logicno je da se razmisljam o samsungu note 4. napominjem da nisam gadljiv na polovnu robu i da sam primetio da vlasnici tih (nekada) skupih modela veoma vode racuna o telefonima, toliko da mi je prosto neshvatljivo kada na fotkama vidim kako izgleda uredjaj 2 godine star koji se koristi svakodnevno vise puta. ja to numem. moj telefon/kamera/wtevr sprava nakon 2 godine upotrebe i izgleda kao da je koriscen 2 godine.

moja glavna dilema oko koje ocekujem pomoc vaskolikog forumskog sveta. da li za 200-250evra potrositi na note 4 ili iPhone 5s ili iPhone 5se ili nesto trece sto forumska zajednica forsira (Mocooo!)

note4 mi je prirodna evolucija sa note2 i note3, a ovi iPhoneovi mi se namecu samo zbog kucnog iMaca.

ajde ljudi, 200-250evra je u dzepu i na sta ih je najpametnije potrositi?

verovatno ste iz posta primetili da ja pojma nemam o nekim novim i manje poznatim markama i modelima pa bi molio da ako neko preporuci tako nesto meni nepoznato otkuca jos par redova texta  gde bi mi obrazlozio svoj predlog.

hvala PPP mudracima

P.S.
samo da napomenem da bilo kakve varijante sa ugovornim obavezama otpadaju u startu pa makar pravio ugovor sa zenom ili caletom. telefoni iz provajderskih ponuda otpadaju.

Link to comment

joj, rene, znam. tesko zabu u vodu uterati

ja nisam imao ni mrvicu ni protiv dvojke, a ni trojke. nego racunam svasta se izdesavalo u medjuvremenu te mozda note nije ono sto je bio ili je cetvorka model koji mozda treba izbegavati iz ovog ili onog razloga....

 

@ radisa

samo vidim misu vasica al ne prica o telefonima?

Link to comment

Ma ne to... :D

 

Redmi pro...

 

Pogledaj redmi telefone gemeralno, to će ti i Moca reći... Tu u tom rangu, ovo je jedan od boljih...

 

Deset jezgara, 3gb rama, 64gb ugrađeno, dual kamera... 5.5 ekran...

 

 

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

hvala radisa. sada cu malo da pogledam te redmi da me moca ne uhvati totalno neinformisanog.

 

@rene: kada sam presao sa note 2 na note 3 nisam bio impresioniran. cak mi je u nekim stvarima dvojka delovala zaokruzenije i doteranije od trojke.

sta da ocekujem od cetvorke? sta ima sto ce da me iznenadjuje duze od onih drangulija koje kad ih ukljucis, kazes wau, jeah i posle ih nikada vise ne koristis? mada sam skoro godinuipo dana na nokiji sa crvenim i zelenim dugmetom pa ce mi cetvorka delovati i kao wau i kao jeah.

Link to comment

Ma ne to... :D

 

Redmi pro...

 

Pogledaj redmi telefone gemeralno, to će ti i Moca reći... Tu u tom rangu, ovo je jedan od boljih...

 

Deset jezgara, 3gb rama, 64gb ugrađeno, dual kamera... 5.5 ekran...

 

 

 

 

Samo sam čekao kad ćeš doći do ekrana  :fantom:

Link to comment

ovaj ili ovaj u telenoru?

želim da zadržim play paket u telenoru zbog deezera i novinarnice sad mi ostaje samo telefon neki jeftiniji da izaberem

na rate jbg

ne tražim mnogo od telefona ali bih eto ako ikako može :D voleo da fotka solidno :D

 

ako vas mrzi da gledate specifikacije recite mi samo kakvi su sad huawei telefoni 

meni se sviđaju ali možda za te pare ima bolji

ne želim samsung odmah da kažem 

kinezi (zte i meizu) su mi bili odlični do sada ali loše fotke prave 

 

edit: ma evo ovde moje trileme mislim da je bolje ovako tu je sve

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8516&idPhone2=7983&idPhone3=8318

Edited by Gospodin Slucaj
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...