Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

Javiti Radisi da splituje na Ravnogorski Fantasy.

Нема потребе, ми смо за оне инклузивне што су на челу имали и шаховницу и полумесец.

 

Поручниче, које су прогнозе? Да ли ме добијаш са једним или са петнаест разлике? :(

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

I ja cekam da me taj Hemed sahrani tako da se pripremi da bazdis na luka i staroga sira

 

 

Doduse tu je i balerina da me dokrajci  :(

Sto bi reko Prslin, matis je na tvojoj strani... 

 

Kad mi kolo pocne sa tvojim kapitenom Kejnom i Alijem, bi mi jasno da mi se smesi prvi poraz. Nadao sam se da moze Kun da me vrati u zivot, sto je delimicno ispalo tacno. Jebeni Dzons bas i nije morao 3 bonusa da dobije :( Ovako jurim 8 bodova u 3 na 3 okrsaju. GLavno je da Brajton odere Beniteza, a jos kad bi brat Hemed dao neki gol, bilo bi lepo. Ako ta opcija ne prodje, uvek mogu da se uzdam u hettrik Beljerina ili Hegazija :lol:

Edited by adasevic
Link to comment

Ништа не брини, брат убибоби је највећи баксуз на фантази свету. Као доказ прилажем меч који је изгубио пре пар сезона јер је Паулињо добио жути картон у ходнику испред свлачионице неких пет минута након краја утакмице. Или, ако је то застарело, ситуацију из прошлог кола када је у једној нефорумској лиги изгубио меч у последњој секунди јер је противнички голман ухватио лопту која је скакутала ка гол-ауту, што је уз све што је урадио до тог тренутка било довољно да заради бод бонуса који је превагнуо. Мислим да би могао да одсече Моћину руку и носи је уместо зечје шапе и био би срећнији него сада.

 

Хемед га меће. Вива ла муерте!

Link to comment

Нема потребе, ми смо за оне инклузивне што су на челу имали и шаховницу и полумесец.

 

Поручниче, које су прогнозе? Да ли ме добијаш са једним или са петнаест разлике? :(

Ја задовољан што играмо најлепшу утакмицу кола иако је дерби. О резулатту бринем онолико колико енглески провинцијални џентлмени што се после цркве скупе да идграју крикет у последњих пар година владавине краљце Викторије.

Link to comment

Или, ако је то застарело, ситуацију из прошлог кола када је у једној нефорумској лиги изгубио меч у последњој секунди

Kolo pre te kradje sam ispustio pobedu od 3 razlike kada je Brnli  sto kaze Middle suknuo Sparsima u 93 minutu.

 

A lepo sam rekao da necu digram na vise frontova  :isuse:

Link to comment

Хоће ли Хамедара да добије неки бонус поен што је једини стрелац? Питам за друга што је са јединицом заглављен на Копаонику код Кесера. :s_c:

Link to comment

:Hail:

 

Al daleko je ovo od gotovog. Ako hemed dobije 3 bonusa bice 5 razlike za tebe. To znaci da sutra il arsenal il wba ne smeju da prime gol... Tj hegazi i beljerin treba da naprave 6 poena...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Matematika mi nikad nije bila jaca strana ali sam ubedjen da je ista sada na tvojoj strani.

 

Propustio sam milion razlike od kejnare i alija.

 

Sad kad se setim Kejnove stative i Alonsovog izlaska u 59  :isuse:  :isuse:  :isuse:

Link to comment

Nakon zagrijavanja i solidarisanja sa Arsenalom u prvih nekoliko kola Fantasyja, 1 Aleksandar je morao da bude ubiven, a da nije stigao ni da kaze: "Cuvajte mi Jugoslaviju." Bilo bi i uvjerljivije da dentalno celendzovani Brexit Ronaldo iz Leicestera nije promasio penal i dobio zuti karton protiv Liverpoola.

Link to comment

Nakon zagrijavanja i solidarisanja sa Arsenalom u prvih nekoliko kola Fantasyja, 1 Aleksandar je morao da bude ubiven, a da nije stigao ni da kaze: "Cuvajte mi Jugoslaviju." Bilo bi i uvjerljivije da dentalno celendzovani Brexit Ronaldo iz Leicestera nije promasio penal i dobio zuti karton protiv Liverpoola.

Ti znas,reci mi da li ce Belerin igrati ili ga mozda Vengerara cuva za ligu evrope  :misko:

Link to comment

Nakon zagrijavanja i solidarisanja sa Arsenalom u prvih nekoliko kola Fantasyja, 1 Aleksandar je morao da bude ubiven, a da nije stigao ni da kaze: "Cuvajte mi Jugoslaviju." Bilo bi i uvjerljivije da dentalno celendzovani Brexit Ronaldo iz Leicestera nije promasio penal i dobio zuti karton protiv Liverpoola.

You are nothing special I lose every week! I lose every week! You're nothing special I lose every week!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Ti znas,reci mi da li ce Belerin igrati ili ga mozda Vengerara cuva za ligu evrope :misko:

Arsenal ima tri utakmice naredne sedmice, dva Albiona kod kuce i BATE u gostima. Osim Bellerina i mladica Nelsona i Maitland-Nilesa, Wenger nema nijednog desnog beka na raspolaganju (Debuchy je u limbu izmedju ozlijedjenosti i neupotrebljivosti). Moja je pretpostavka* da ce Bellerin igrati protiv WBA, biti na klupi za Bjeloruse i igrati u prvih 11 protiv BHA.

 

 

 

 

 

* - oboriva pretpostavka

Link to comment

Arsenal ima tri utakmice naredne sedmice, dva Albiona kod kuce i BATE u gostima. Osim Bellerina i mladica Nelsona i Maitland-Nilesa, Wenger nema nijednog desnog beka na raspolaganju (Debuchy je u limbu izmedju ozlijedjenosti i neupotrebljivosti). Moja je pretpostavka* da ce Bellerin igrati protiv WBA, biti na klupi za Bjeloruse i igrati u prvih 11 protiv BHA.

 

 

 

 

 

* - oboriva pretpostavka

Hvala  :(

 

hvatam se za slamku spasa

 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...