Jump to content
IGNORED

Draft 2016/17


Recommended Posts

Evo ja da se zapljunem dok još ima mesta. Novi vlasnik je preselio klub u drugi grad i promenio mu ime ali onaj stari šmek je ostao te sa nestrpljenjem očekujem novu sezonu i cripple fights sa komesarom lige.

 

Sad bar znam koga citam na Kemalu.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    161

  • Kanzas siti zez

    146

  • San Epifanio

    121

  • cvrlle

    120

Redosled biranja je po tabelsi od sezone za nama. To je valjda vise puta aminovano, inace, koja je poenta tabele ako ce opet neki random da odlucuje <_<

Link to comment

Sto se mene tice moze redosled biranja isti kao prosle godine, pokazalo se da to nije odlucujuca stvar.

 

I odmah da kazem da glasam da se bira sto vise igraca, ako nas igra 10-12 ispod 7(6+1, 5+2) ne dolazi u obzir :fantom:

Link to comment

kako nema veze? Svarogova januarska tabela dokazala da učinak u draftu direktno koreliran sa redosledom prve runde, makar kad je liga prevelika ko prošlogodišnja...

 

što se tiče ove godine, bilo bi u duhu Naše Najneregularnije da Moća bira prvi. i drugi i treći isto da bira Moća. pa da vidimo kolko bi izdržao do prve krađe tuđeg pika :fantom:

Link to comment

što se tiče ove godine, bilo bi u duhu Naše Najneregularnije da Moća bira prvi. i drugi i treći isto da bira Moća. pa da vidimo kolko bi izdržao do prve krađe tuđeg pika :fantom:

 

taj bi ukrao i na draftu...  :fantom:

Link to comment

EricMaximChupoMoting, morao sam da izostavim slovo i spojim ova 4 imena zbog pravila od max 20 karaktera. Stvarno su pederi.

 

Za sad nas je 7 u ligi, sto ima svoje prednosti, sto manje to bolje.

Sreda-cetvr. u 21h sasvim korektno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...