Jump to content
IGNORED

ppp za krupanj


luba

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    37

  • Anonymous

    31

  • Frank Pembleton

    21

  • MaryPoppins

    19

potvrđujem da je prohodan put. iz loznice idu stalno, najčešće preko zavlake.

danas su krenule i redovne autobuske linije, tj. oni polasci koji odgovaraju đacima koji idu u loznicu u škole.

Link to comment

renne je ljubazno ustupio svoj racun za dinarske uplate dok ne uspostavimo ppp racun, te mu se javite da vam posalje broj pm-om.

veceras javljamo za kafanu za sutra, vreme i mesto.

 

do sada imamo jedan auto za subotu, sacekacemo do veceras ako se jos neko javi, mislim da cemo imati puno toga da odnesemo.

Link to comment

Organizatori, gledajte da se s nekim iz Krupnja konsultujete oko izbora stvari koje se salju. Jucerasnja informacija iz Krupnja je da ljudi imaju flasirane vode da je piju godinama. Ja sam pre neki dan dao kintu bas za Krupanj a u petak moram da registrujem auto tako da cu biti svorc u sledecim danima i necu moci da se odazovem. Putevi jesu prohodni ali su bili ocajni i pre polave, narocito taj preko Cera, a nisu ni potpuno ocisceni od odrona tako da ima sitnog kamenja i kojecega.

Link to comment

Zena mi rece da je danas kod nje dolazio vozac da dostavi robu koji je prethodno bio u Krupnju morao je da ceka nekoliko sati zato sto je neko od "bitnih" bio u posti tamo.

Link to comment

dragi svi, da li se slazete da novac i pomoc koji prikupimo od danas do vikenda odnesemo u krupanj?

frau gabriela i belch su nam obezbedile kontakte sa ljudima tamo, a pomoc im je vise nego potrebna.

 

pored novca i druge vrste pomoci, potreban ce nam biti bar jedan auto, mozda i dva, u zavisnosti koliko sakupimo i ko sve zeli da ide. hajde da probamo da se dogovorimo sto pre, da bismo najkasnije u petak mogli da javimo ljudima da dolazimo i za to vreme pokupujemo sve sto je potrebno.

 

hvala svima :)

bice nam sigurno potrebno vise automobila, samo za pomoc i materijale za rad nam treba najmanje 1, ako ne i kombi

Link to comment
 

znaci, 2.5 sata.

 

spisak za rascicavanje terena:

 

 vreće za đubre (to navučemo kao kecelje + punimo otpadom)

lopate ili đubravnici

gumene čizme (bolje veći brojevi),

truba onog platna za pranje podova (nestašica je, a ono što smo imali je već u blatu)

četke može i bez drške (da premažemo zidove antiseptikom za prezivele objekte)

Alkohol ili bilo šta za dezinfekciju (ruke, alat, brave)

tablete za 'bunare'

maske

najloni

asepsolete i maramice, aktivni kiseonik (dobar za posudje, jer ne mora da se ispira, a dezinfikuje, mada nije jeftin), asepsol

oni proizvodici za suvo pranje ruku, kose

krpe

rukavice (hirurske su manje korisne, nego one za sudove) i bilo sta sto moze da ublazi rane na rukama

peskiri

 

 

voda voda voda
 

 

za dva kombija po ovom spisku treba oko 300 jura, ako se ubode dobar trgovac, cisto da mozemo da planiramo vozila orijentaciono

 
Link to comment

Organizatori, gledajte da se s nekim iz Krupnja konsultujete oko izbora stvari koje se salju. Jucerasnja informacija iz Krupnja je da ljudi imaju flasirane vode da je piju godinama. Ja sam pre neki dan dao kintu bas za Krupanj a u petak moram da registrujem auto tako da cu biti svorc u sledecim danima i necu moci da se odazovem. Putevi jesu prohodni ali su bili ocajni i pre polave, narocito taj preko Cera, a nisu ni potpuno ocisceni od odrona tako da ima sitnog kamenja i kojecega.

otkud je moguce da imaju flasiranu vodu da je piju godinama? onda da prebacimo u bolnicu u palanci, tamo nemaju.

Link to comment

Po onome što je viđeno danas na Košutnjaku, i onome što je u mojoj firmi kupljeno, baš dosta vode ima, deluje mi da svako ko donese bilo šta, donese i vodu. Nadam se da iz beogradskih prihvatnih centara distribuiraju dalje, preko CK, prvenstveno mislim na sela po unutrašnjosti i slično.

 

Ja sam prilično izmuzen što se kešovine tiče, moram da se presaberem i glede druge logistike, ali probaću da se organizujem da poteramo funtaća do Krupnja u subotu (ja sam odnekud zaključio da se tad ide, ispravite me, vrlo moguće da još nije utanačeno i da debelo grešim, elem ja tad jedino mogu).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...