Jump to content
IGNORED

ppp za krupanj


luba

Recommended Posts

dragi svi, da li se slazete da novac i pomoc koji prikupimo od danas do vikenda odnesemo u krupanj?

frau gabriela i belch su nam obezbedile kontakte sa ljudima tamo, a pomoc im je vise nego potrebna.

 

pored novca i druge vrste pomoci, potreban ce nam biti bar jedan auto, mozda i dva, u zavisnosti koliko sakupimo i ko sve zeli da ide. hajde da probamo da se dogovorimo sto pre, da bismo najkasnije u petak mogli da javimo ljudima da dolazimo i za to vreme pokupujemo sve sto je potrebno.

 

hvala svima :)

Link to comment
  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    37

  • Anonymous

    31

  • Frank Pembleton

    21

  • MaryPoppins

    19

dan odlaska zavisi od mogucnosti vozaca. za racun cemo javiti, a sutra cemo se verovatno naci negde u beogradu gde mogu novac i pomoc da donesu oni koji nisu u prilici da uplacuju na racun.

Link to comment

dragi svi, da li se slazete da novac i pomoc koji prikupimo od danas do vikenda odnesemo u krupanj?

frau gabriela i belch su nam obezbedile kontakte sa ljudima tamo, a pomoc im je vise nego potrebna.

 

pored novca i druge vrste pomoci, potreban ce nam biti bar jedan auto, mozda i dva, u zavisnosti koliko sakupimo i ko sve zeli da ide. hajde da probamo da se dogovorimo sto pre, da bismo najkasnije u petak mogli da javimo ljudima da dolazimo i za to vreme pokupujemo sve sto je potrebno.

 

hvala svima :)

 

Saglasje™, saljem Renneu na racun sta mi je ostalo od humanitarne akcije plus nesto svoje

Link to comment

pa dajte reneov rachun. neki od nas nisu toliko prisni sa tim rachunom <_<

 

 

 

mislim, na pm, ne moramo da ga razvlachimo posvuda ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

ja cu to da odvezem u krupanj ako subota odgovara. imam poprilicno veliki auto, moze dosta robe da stane. ako oborim zadnju klupu to je otpilike 1450 litara prtljaznik, ako se dobro secam. kome na pm da posaljem moj mobilni?

 

edit: u nedelju ne mogu.

Edited by ikar
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...