Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

mora da ti je kosa (polu)kovrdzava....zbog sumpora navodno viska sto imamo. izlazi na cvrenkasto. pigment. zato treba da se stavlja kesica nekog praha protiv crvenila i zutila kada se farbamo da ispadne braon ili plavo.

Edited by mustang
Link to comment

kosa nije ni kovrdžava ni prava, i kad je to stanje ravnomerno raspoređeno i nije problem, ali kad su pojedini pramenovi pravi, pojedini talasasti a pojedini pola ovako pola onako, ehhhhh....   zato mi je i najlakše da imam dugačku kosu, kad dođe do sranja uvek može punđa i šlus

 

 

a za boju ovu sam realno sama pala i sama se ubila, jer sam bila eksperimentisala sa crvenim bojama a naivno poverovala da će zajedno sa braon delom posvetleti i crveni, no cvrc Milojko

Link to comment
  • 2 weeks later...

e, izvukoh se nekako iz šargarepluka :)

 

prvo se prefarbala pepeljasto plavom, pa posle šatirala sa tamno braon (što je u suštini i bio inicijalni cilj), i sad je prilično* pristojno

 

 

 

*samo "prilično"

Link to comment
  • 1 month later...

preporuci ga...

 

ja ne postizavam ni da se osisisam ni ofarbam..pa cu kada stignem u bg...(sisam se sama inace, nema tu neke nauke...ukovrdza se pa se ne vide strahote kuhinjskih makaza...)

 

i ako moze manikir dobar na dorcolu ili u zemunu...i da nije suv manikir.

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...