Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

3. The Shield - već je bila na b92, opet je ali ponovo moja preporuka da nabavite svih 6 sezona i krenete redom. Ponovo sve pohvale na račun glavnog lika Vicka Mackey-ja. Rodjeni pobednik. Uzbudjenja nikada ne izostaju, zapleta na pretek, dramskog efekta takodje... U svakom slučaju garantujem da se niko neće smoriti.
ako volis the shield, onda ces sigurno zavoliti i the wire. odlicna serija hbo-a, u rangu sa znackom, mozda cak i bolja.
Link to comment
ako volis the shield, onda ces sigurno zavoliti i the wire. odlicna serija hbo-a, u rangu sa znackom, mozda cak i bolja.
Imali smo diskusiju na 92-ci oko ove 2 serije... koliko se secam samo je meni The Shield bila bolja. :) Sto se novih serija tice, probao sam: 1. Bionic Women (NBC)... Onako, pilot je bio extra, posle je postalo prilicno tanko. U seriji inace glumi pola ekipe iz BSG-a. 2. Moonlight (CBS)... Vampir privatni dick, novinarka, dosta akcije. Nista narocito. 3. Big Shots (ABC)... Verovatno zamisljeno kao muski Sex & the City. Super glumacka ekipa, scenario uzasan, osim toga ima zajebani TV slot... mozda ne dozivi ni kraj 1 sezone. Steta, mnogo sam ocekivao od ove serije. 4. Private Practice (ABC)... Spin-off Grey's anatomy, mislim da je najgledanija od rookie serija. Do NOT download!!! 5. Reaper (The CW)... Uzas, a mislio sam da ce biti novi Supernatural. izgleda da cu ostati limitiran na "nekoliko" serija koje trenutno pratim: CSI, CSI NY, Supernatural, Shark, Heroes, Prison Break, The Unit, Dexter, Criminal Minds, Stargate Atlantis i The 4400. Naravno cekam Januar za The Shield, Lost, BSG i 24.
Link to comment

Meni je The Reaper jedna od boljih novih serija ove sezone. Mislim da je glupo uporedjivati je sa Supernatural jer je u sustini veoma neozbiljna i , po mom misljenju neka vrsta parodije bas na supernatural... Ideja da su roditelji prodali sinovljevu dusu djavolu i da ovaj sada mora da radi za njega je odlicna, glumacka ekipa sasvim ok (odlicna hemija izmedju likova + fenomenalni Djavo), efekti su malo bzvz ali nije poenta u tome...Sasvim OK serijica da se ubije 40 minuta nedeljno...Od ovosezonskih pratim samo jos Pushing Daisies koja je mnogo obecavala u prvoj epizodi ali su malo pali posle toga... Vizuelno savrsena, glavna glumica preslatka, ideja odlicna.... ali zasiti se covek posle par epizoda.

Link to comment

californication odgledan do kraja, čini mi se najbolja serija koju sam pratio ove godine ...majko moja, poslednje dve epizode, da ne ponavljam citate sa PDF TV odande, ali, što reče maša, onaj mlaz i 'ass is always greener' će ostati dugo urezano wink.gif Dohovni je stvarno prijatno iznenadio, valjda će uspeti da sastave drugu sezonu uprkos otkazivanju reklama i kritikama religijskih organizacija

Edited by Mr.Smith
Link to comment
Meni je The Reaper jedna od boljih novih serija ove sezone. Mislim da je glupo uporedjivati je sa Supernatural jer je u sustini veoma neozbiljna i , po mom misljenju neka vrsta parodije bas na supernatural... Ideja da su roditelji prodali sinovljevu dusu djavolu i da ovaj sada mora da radi za njega je odlicna, glumacka ekipa sasvim ok (odlicna hemija izmedju likova + fenomenalni Djavo), efekti su malo bzvz ali nije poenta u tome...Sasvim OK serijica da se ubije 40 minuta nedeljno...
U pravu si. Navukli su me na komparaciju posto su scenaristi Supernaturala pisali seriju. I dalje mislim da je serija uzasna, parodija ili ne.
Link to comment

My Hero-BBC PrimeAbsolutely Fabulous-B92 i posle na BBC PrimeOnaj show sa Jennifer Saunders, al ne znam kako se zoveFaulty TowersAlo, aloSaved By the Bell-gledao jos u Londonu devedesetih.:)MadisonHigh Break HighCompanerosBlack Adder

Link to comment

Californication, zgutao za dva dana celu sezonu (nije strasno, 12x25min :P )Odlicno! Ima dosta sablona, ali su glumci fenomenalni. Steta samo sto lik Bila nije malo simpaticniji, bilo bi zanimljivije.Sam kraj je malo nategnut, nekako odskace od ostatka serije, ali ... izgleda da su morali bar nekako da sklope pricu zbog neizvesnosti da li ce biti novih sezona.

Link to comment
Кад смо већ код нових серија, једина која ми је привукла пажњу је Pushing Dasies. Има оцену >9 што је доста добар знак кад је тек на почетку, а радња делује занимљиво. Је ли гледао ко? Вреди ли скидања?
Pogledao ja pola I epizode i poskidao sve do 5. Početak prilično obećava
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...