Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

Fala o fala što si me podsetila  na novu sezonu, sad ću da poskidam sve i gledam dok se ne onesvestim :lolol:

Odgledala mini seriju Apple tree yard, men se svidja , nekritična sam prema skoro svemu što snime Englezi 

Prime suspect mi je i dalje na vrhu omiljenih serija , a Line of duty se opasno primakao

 

 

nema na cem. i ja sam sakr za engleze. 

 i ja, i ja!

 

hvala i od mene za ove dve serije, moram ih naći. 

meni je i dalje happy valley omiljena od ovih novoengleskih krimi serija. reče neko ovde da je tek 2018. sledeća sezona.

Link to comment

Kako gledati Wallandera - engleskog ili svedskog? Ima li smisla gledati oba ili su detalji prica isti? Pre dostagodina sam odgledao 2 epizode jednog i 3 drugog i secam se me je malo sludjivala ta sizofrenija sa dve serije, iste, a razlicite.

 

Happy Valley - ne moraju da zure uopste. Bice tesko nastaviti pricu, nek urade to polako i kako valja.

 

Wire in the blood je isto dobra. Za ljubitelje Prime Suspecta. Serijske ubice, krv do kolena i tako to.

Link to comment

Zaglavila sam noćas do 3  da  odgledam  sve epizode Line of duty. prvo bilo hajd jedna , pa druga i tako :isuse: , kud ne sačekah da se emituje u nedeju i poslednja, ubiće me  radoznalost oko raspleta.

Link to comment

:D 

 

ljuttko, ja sam tako tempirala broadchurch, zadnju sam gledala sa britancima. 

 

chandra, za mene je samo jedan valander, svedjanin. engleskog nikad nisam mogla da gledam duze od par minuta.  

 

 

jeste gledali dci banksa? odlican je. 

steta sto vise nema krimi petka na hrtu. to je bio rudnik fantasticnih krimi britanaca. 

Link to comment

pocni od negde, al onda gledaj hronoloski, da mozes da pratis medjuljudske odnose. zasto bi sebi uskracivala stivena tompkinsona, koliko je on lep.. a i pametan :D

ovo sto pise 32 epizode na hrtu su nam spajali po dve, tako da ti je to zapravo 16 tv filmova. 

Link to comment

:D

 

ljuttko, ja sam tako tempirala broadchurch, zadnju sam gledala sa britancima. 

 

chandra, za mene je samo jedan valander, svedjanin. engleskog nikad nisam mogla da gledam duze od par minuta.  

 

 

jeste gledali dci banksa? odlican je. 

steta sto vise nema krimi petka na hrtu. to je bio rudnik fantasticnih krimi britanaca. 

 

Jesam, prve dve sezone, mislim da sam poceo trecu. Mekan mi je malo DCI Banks.Ono, ista fioka sa Verom, na primer.

 

Moracu Wallanderu da dam novu sansu.

 

Od tih vise soft serija, meni je Frost bio genijalan.

Link to comment

Meni je DCI Banks prilično iznad otužne Vere. Pravi mali implicitni katalog elemenata britanskog hipsterskog krimića (otuda i mora biti tanak zato što odražava slabo) sa uspelom hemijom likova...

Edited by Ajant23
Link to comment

:D

 

ljuttko, ja sam tako tempirala broadchurch, zadnju sam gledala sa britancima. 

 

chandra, za mene je samo jedan valander, svedjanin. engleskog nikad nisam mogla da gledam duze od par minuta.  

 

 

jeste gledali dci banksa? odlican je. 

steta sto vise nema krimi petka na hrtu. to je bio rudnik fantasticnih krimi britanaca. 

Ima opet ima Vera

Link to comment

Zaglavila sam noćas do 3  da  odgledam  sve epizode Line of duty. prvo bilo hajd jedna , pa druga i tako :isuse: , kud ne sačekah da se emituje u nedeju i poslednja, ubiće me  radoznalost oko raspleta.

 

 

jesi gledala? bokteee!!!! juce sam odvalila tri zadnje, sve vreme oci i usta su mi bili u O, nijedne bore na mom sredovecnom licu, sve se zateglo od uznemirenosti i uzbudjenja  :lolol:

 

bice jos sezona...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...