Jump to content
IGNORED

Better Call Saul


Ajant23

Recommended Posts

Ja da se pospem pepelom, Vini je za sve bio u pravu. Druga sezone i nastavak sage o dobrom Dzimiju koji bi da bude dobar al' eto zivot mu ne da™.

Evo kakve trijumfalne momente ja propuštam kad batalim trešinu od serije prerano :isuse:

 

Još kad bih mogao da obrnem i onih 600 strana Homeland topika, ko zna, možda i tamo padaju neka pokajnička priznanja Vinijeve vidovitosti.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Serija nije izdala sa kolicinom smeca u 3. sezoni. Plot sa tajnim snimanjem Dzimija i boldrikovski plan sa onim nesrecnim pomocnikom, odnos sa Majkom, debilne konverzacije, debilni fileri sa sekretaricom, debilna doza napetosti kao da ce u sledecoj sceni da dodje do neocekivanog veleobrta... a onda samo jos debilnog Dzimijevog ponasanja ... ne znam, neverica od besmislenosti. 

Link to comment

s03e02 mi je prva losa dosad jer su napravili mister bina od dzimija u onoj sceni u restoranu. on nije taj tip smote, nema nikakvog presedana za toliko debilisanje

Link to comment

s03e02 mi je prva losa dosad jer su napravili mister bina od dzimija u onoj sceni u restoranu. on nije taj tip smote, nema nikakvog presedana za toliko debilisanje

 

Onda ti se sigurno dopao, tri scene kasnije, rage Barbarian Džimi koji upada u zamračene kuće i rastura inkriminišuće tape recordere.

Link to comment

Btw, potpuno mi je jasno da se serija dopada nekome ko nije gledao BB, ili nekome ko nije voleo Saul Goodman-a u BB. Prodaju preslikan scenario, to jest, prave WW od lika koji nema veze sa profesorom hemije gone bad, a koga smo već upoznali kao prevejanu lisicu. Produkcija dobra, glumci odlični, priča dvojka. 

 

Ja gledam jer čekam kad će zlom bati da kaže: "Chuck, you are not the danger.. Mike is the danger, and he's with me!"

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...