Jump to content
IGNORED

Twin Peaks nova sezona, vreme je za hajp


Lrd

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

5 minuta da nove sezone, na HBO 3 HD upravo pokazali scenu koje nigde nisam video na internetu, Agent Cooper sa dugom masnom kosom, još jedan lik sa sličnom kosom sedi blizu njega, a tu je i neki patuljak (ne onaj iz starog serijala)...  

 

 

 

 

Nema noćas spavanja...    :Hail:

Link to comment

Odgledao prve dve epizode, ne bih baš ništa da otkrivam da ne bih kvario iznenadjenja, ali ovaj serijal ima potencijal da bude još bolji od starog. 

 

 

 

 

Fantastično.

Link to comment

Još je rano kako će se radnja razvijati, ali ovo je onaj previsoki nivo za televiziju, kakav je davno ova serija uspostavila i bila za taj opskurni medij. Nažalost, atmosfera/radnja/entelehija/pitkoća imaju izvesnih problema kakvi su se i javljali kod Lyncha sa razvojem karijere, ali onda kada uhvati sekvence poput čudesnih kadrova Njujorka ili bara na kraju druge epizode - onda je to sjajno.

 

Bilo kako bilo, to je Lynch, mada serija luta od sjaja Mulhollanda do očaja Eraserheada, već je vredi gledati.

 

Još od pilota Vinyla nisam video ovoliko autentičnih/originalnih/negeričkih/nenaučenih/poetskih slika, a ovde ih ima mnogo, mnogo više...

Link to comment

Hah, to je bila i moja prva moja reakcija 

 

zanimljivo je ovo gledati, ima dosta toga neočekivanog, lijepo je za oko, ali i dalje mi se čini da će da pati od onog od čega je patila i originalna druga sezona, od zapetljancije i šupljina u priči, no hajde da sačekamo do kraja. 

Koliko epizoda će ići sedmično, jesu li samo prve dvije date odjednom ili će taj tempo ići standardno?

Link to comment

Meni se sviđaju ove dve epizode al me stra da ne ode u teske masturbacije. Voleo bih da nije snimao digitalnom kamerom bas neprirodno deluje doduse ne stalno. Nadam se da će biti vise kadrova prirode u i oko tvin piksa

Link to comment

Hah, to je bila i moja prva moja reakcija 

 

zanimljivo je ovo gledati, ima dosta toga neočekivanog, lijepo je za oko, ali i dalje mi se čini da će da pati od onog od čega je patila i originalna druga sezona, od zapetljancije i šupljina u priči, no hajde da sačekamo do kraja. 

Koliko epizoda će ići sedmično, jesu li samo prve dvije date odjednom ili će taj tempo ići standardno?

 

 

 

Prve dve nedelje će ići po dve, a onda po jedna, dok će se završna sastojati iz dve epizode, a ukupno će biti 18 epizoda.

 

 

 

I ja sam odgledao samo prve dve epizode, a pošto sam juče ceo dan bio zauzet, nisam stigao da ispratim treću i četvrtu (koje su sastavni deo ovog novog Twin Peaks prologa, pa je i namera autora bila da se sve 4 odgledaju kao jedna celina), što upravo imam nameru da ispravim.

 

 

 

 

 

 

 

 

I samo da dodam da (ako neko ne voli da se petlja sa HBO GO) će sledečeg ponedeljka od jedan ujutro na HBO 3 ići sve četiri epizode jedna za drugom. 

Edited by Jeremija
Link to comment

Hah, to je bila i moja prva moja reakcija 

 

zanimljivo je ovo gledati, ima dosta toga neočekivanog, lijepo je za oko, ali i dalje mi se čini da će da pati od onog od čega je patila i originalna druga sezona, od zapetljancije i šupljina u priči, no hajde da sačekamo do kraja.

Oh, duhovito...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...