Jump to content
IGNORED

Grešna zadovoljstva


Lrd

Recommended Posts

Ja odgledah ceo Dosonov Svet jos kada je isao na B92 u doba sporog neta. To bas nisam propustao.A od svezijih jedino ova nova Nikita. Mada realno to gledam uvek na pola ekrana na lap-topu.

Link to comment
islo na hrtu, islo i na pinku.a ima se i na diskovima, ako kome treba :wink-wink:
svashta, nikad videla ni chula. kakvi crni diskovi, ko ce to da gleda. ja volim da mi serviraju servisi.
Link to comment
ja sam taaaaaaako volela dream team sto se davao na studiu B. harchester united, linda block, fletcher...
Значи браво, чега си се сјетила. :Hail:beverly_hills_90210-show.jpgone-tree-hill.jpgА ове двије:
logo1.jpg
baywatch_1_427734a.jpgсам гледао највише због:yasmine-bleeth.jpg:wub: Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment
Значи браво!
+1slider-clubinformation1.jpg:)krivo mi je jako bilo sto nisu sve sezone prikazali na STB :(tada nisam previse trazio po netu ostale sezone, mada bih ih sada rado pogledao ako neko zna gde mogu da ih "kupim" :) Edited by Далибор
Link to comment

nisam se ja vise primala ni na jednu sapunicu nego na tu. nikad vise nisam navijala da neko dvoje likova zavrse zajedno nego linda blok i flecer.super je serija! onaj kvarni menadzer, pa skrnavi midlends naglasak kod onog selje vlasnika, pa zgodni rajan nejsmit...bogovski!

Link to comment

Ja sam isto gutao Dream Team, ali nisam kapirao da je to grešno zadovoljstvo, skroz je bila kul serija.'Ajde, kad smo već počeli sa teškom artiljerijom, da priznam da sam progutao celu jednu jedinu sezonu Painkiller Jane.To je neobjašnjivo. Ne znam ni da li bih to sebi smeo da preporučim. Neshvatljivo. Pa "gluma" Kristane Loken u dijapazonu emocija...Joj. Mislim da sam seriju gledao samo zbog Roba Stjuarta i Lokeninog salca oko struka...I zbog radnje i to, ali ko još mari za takve stvari.edit: ama, od kad je Farscape greh? Nek mi objasni neko, molim, stvarno ne kapiram.

Edited by Lrd
Link to comment
edit: ama, od kad je Farscape greh? Nek mi objasni neko, molim, stvarno ne kapiram.
Vidi ovako, meni nije, čak imam i 2 filma koji završavaju priču, ali su me jednom neki moji prijatelji, takođe zaluđenici za SF, napali da gledam infatilnu lutkarsku seriju. Pošto sam bila brojčano nadjačana, povukla sam se u ilegalu i više nisam nikome spominjala da to gledam. Onda sam nesmotreno na forumu B92 spomenula da mi je to baš simpatična serija, pa sam bila skoro kamenovana. Inače, smatram da je Farscape maštovita serija sa prilično dobrom pričom i sjajnim lutkama iz radionice Jima Hensona i sina mu.
Link to comment

Sad izguglah sta je Farscape. Secam se da sam i to gledao ali mislim da mogu da se zakunem da je termin pustanja bio "10 minuta pre nego sto Pavllle upali TV" pa sam tako odgledao jedno 10ak epizoda a da do danas nisam znao kako se serija zove :D

Link to comment
Vidi ovako, meni nije, čak imam i 2 filma koji završavaju priču, ali su me jednom neki moji prijatelji, takođe zaluđenici za SF, napali da gledam infatilnu lutkarsku seriju. Pošto sam bila brojčano nadjačana, povukla sam se u ilegalu i više nisam nikome spominjala da to gledam. Onda sam nesmotreno na forumu B92 spomenula da mi je to baš simpatična serija, pa sam bila skoro kamenovana. Inače, smatram da je Farscape maštovita serija sa prilično dobrom pričom i sjajnim lutkama iz radionice Jima Hensona i sina mu.
Evo, imaš moj blagoslov da svima pričaš sa ponosom da gledaš Farscape. A kao što je poznato, moj blagoslov je najdragocenija stvar na svetu. Dakle, slobodno govori da je super serija, nema tu ništa grešno, a pride i tri puta dnevno električnu gitaru za terapiju. A ni Buffy nije trash, 'ajmo malo kontrole. :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...