Jump to content
IGNORED

Grešna zadovoljstva


Lrd

Recommended Posts

w&g

koliko je ta serija u suštini... hmmm... malograđanska toliko ja ne mogu da prestanem da je gledam

neke sezone sam pogledao više od 5 puta

na kraju serije kad pevaju unforgettable sam plakao

i proklinjao što nisu nastavili ali sa filmovima

naučio sam dosta iz serije - fag i hag nisu kombinacija koja može da traje :( nažalost

a deborah messing je najbolji casting IKADA na filmu ili televiziji   :Hail:

 

:cry:

Edited by Gospodin Slucaj
Link to comment
  • 6 months later...

Dok je išlo na Studiju B odgledala sam Farscape, a nedavno sam odgledala i The Big Bang Theory sve epizode i povremeno se smejala na sav galas

znala sam da cu ovde naci nesto sto ce da mi spasi vikend :0.6: falaaFalaaa :jerry: 

Link to comment

Ajd nova tura, neko je podigao topic :)). Riverdale, ako vam je do greha. :) Fresh Meat, ako vam vise leze briti /mada o ovom bi se moglo diskutovati, mislim da je odlicna serija/. :) Preporuka /ajd, mozda malo vise za Fresh Meat:)/

Link to comment
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

Da nije neko natrcao na prevode za sedmu i osmu sezonu?

 

Na prijevodionline ne smes ni da pitas da li se jos neko bavi ovom serijom...

 

Na  titlovi.com sam nasao prevode za s07e01 i s07e02 al mi se cini da nema vise. Nisam 100% siguran jer im je kretenski search engine

Link to comment

Filmovi nisu direktno povezani sa serijom al prvi vredi pogledati. Drugi mi je bio bezveze.

 

Sto se prevoda tice trebaju mi jer ne gledam sam. Tako smo gledali Lilehamer i bas nam je legla prva sezona. Dok smo docekali prevode za drugu i trecu skroz smo se oladili od serije. Skoro smo pogledali s02e01 i nije to to kad napravis visegodisnju pauzu izmedju sezona pa dalje (bar za sad) nismo ni gledali.

 

Vec vidim da ce biti isti problem sa poslednje dve sezone doktora. Cini mi se da je neko poceo da radi sedmu na titlovi.com al ne verujem da ce biti gotov dok mi ne dobacimo dotle. Za sad smo negde na pola druge sezone.

Link to comment

Warehouse 13

 

Definitivno za grešna zadovoljstva. Radnja naivna, skoro dečija ( iako mi deluje da je tu bilo potencijala koji nije iskorišten ). S druge strane likovi su mi toliko simpatični i zabavni da jednostavno ne mogu da se nateram da batalim, tako da ću vrlo verovatno izgurati svih pet sezona.

Link to comment
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...