Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Homeland sigurno neće biti ukinut. Prvo, ima odličan kasting; drugo, bavi se temom koju Ameri mnogo vole; treće, nema ozbiljnu konkurenciju koja bi mogla da otme publiku.Što se ne može reći za npr. Terra Novu, ova druga epizoda je bila teško sranje.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko je 'the walking dead' dosadan i u celini - uzasan, toliko je 'Homeland' - fenomenalan.
Ne bih rekao da je Homeland genijalan, ali fino ga zamotavaju i dobar je kasting....Samo da se ne preigraju....
Link to comment

Jest da nije genijalna serija, ali Homeland, bar zasada, ne vređa inteligenciju gledalaca, kao što to čine Walking dead, Terra nova i Falling skies

Edited by Arkadija
Link to comment

pa sad, bas nije da ne vredja, narocito sa "krucijalnim" dokazom za njegov preskok u islam, gde ce tepihce da se postavi no u garazi.kler dejns je nepodnosljiva, ko i ona srnetina od zene. prvi put da se ne bunim protiv ponizavanja sestara po rodu. i ona mucena sponzorusa koja pada na patriotizam i zrtvuje dolce vitu zbog domovine, jea, rajt, sve su droljice u stvari mate hari.doktor gajger glumi po americkoj skoli "tako izgledaju spijuni po le kareu", a takav mu je i lik, sve sa dijalozima, stitio sam te, a ti meni tako, a detektiv turned marinac bi mogao nekad i neku drugu facu da napravi. najsimpaticniji mi onaj celavi nosonja sto spijunira za kler dejns.mada me u stvari najvise lozi sto americki desnicari scenaristi rade seriju na osnovama izraelskog originala. sigurno ce biti izuzetno objektivna.

Link to comment

Wait, what?Claire Danes nepodnosljiva? Meni je ovo jedna od najboljih uloga u poslednjih par godina. Razbija u svakoj sceni. A i maltene svi ostali glumci.Meni je Homeland trenutno daleko najzanimljivija drama [sa Good Wife na drugom mjestu] koja trenutno ide.

Link to comment
Wait, what?Claire Danes nepodnosljiva? Meni je ovo jedna od najboljih uloga u poslednjih par godina. Razbija u svakoj sceni. A i maltene svi ostali glumci.Meni je Homeland trenutno daleko najzanimljivija drama [sa Good Wife na drugom mjestu] koja trenutno ide.
uf, izvini :)meni grozna, ko neka biljana srbljanovic na spijunskim amfetaminima. a mnogo sam je volela u my so called life, bas sam se nadala da joj je krenulo.ne znam, mozda preterujem, ali je toliko sve lose ove sezone da cu defintivno samo engleze da gledam.
Link to comment

Meni ona nije bila dobra ni u jednoj ulozi u zadnjih 10 godina, ali u Homeland mi je fenomenalna. A i sta znam, nije mi nesto zasmetalo ni to sto kazes za peskiric i garazu. Mislim, u seriji se radi o dilemi da li je ova momchina postao terorista, sta mogu da rade nego da hintuju da jeste u odredjenim situacijama, odnosno da nije u drugim. Ne znam, ne mislim da je serija revolucionarna ili sta god, ali mi je zabavna, tj uzbudljiva [veoma, jedina za koju stvarno jedva cekam sledecu epizodu], sto su u sustini jedan od glavnih kvaliteta bilo koje serije. Da ima mana, ima, vjerovatno ce ih biti josh vise do kraja serije. Nemoj mi zamjerit, ali bash me iznenadilo da ti se toliko ne svidja.

Link to comment
Meni ona nije bila dobra ni u jednoj ulozi u zadnjih 10 godina, ali u Homeland mi je fenomenalna. A i sta znam, nije mi nesto zasmetalo ni to sto kazes za peskiric i garazu. Mislim, u seriji se radi o dilemi da li je ova momchina postao terorista, sta mogu da rade nego da hintuju da jeste u odredjenim situacijama, odnosno da nije u drugim. Ne znam, ne mislim da je serija revolucionarna ili sta god, ali mi je zabavna, tj uzbudljiva [veoma, jedina za koju stvarno jedva cekam sledecu epizodu], sto su u sustini jedan od glavnih kvaliteta bilo koje serije. Da ima mana, ima, vjerovatno ce ih biti josh vise do kraja serije. Nemoj mi zamjerit, ali bash me iznenadilo da ti se toliko ne svidja.
rekoh, mozda sam zabagovala od silnih engleza koje odgledah u poslednjih par meseci, pa mi sve americko sto nije iz sajmonove kuhinje bzvz. a i mnogo bolje u 24 radili te preobracenike, da im je u homelandu jedan dzek bauer, odma bi prepoznao da li je infidel ili nije. gledam i ja svaku epizodu, ali recimo, koliko mi je rubicon bio izazov za mozak, ovde mi je sve na prvu loptu.trenutno volim da mislim da je brodi u stvari trostruki agent. ajd da ne budem bas baksuz, recimo da je trojka za ovih par epizoda dobra ocena.
lubo pusti ti njih, kakvi su ti utisci posle AHS S01E03?
prezadovoljna sam, za razliku od tupsonskih zombija, upravo se bavim paralelenom analizom ^_^ treca epizoda je vrhstra, idu za sad u dobrom smeru. jedino mi smeta onaj lazni mekdrimi iz prektisa, ali prezivljavam.super su mi i tribjuti istoriji horora, a dzesika je boginja. malcice bi mogli da smanje ovaj deo sa njihovim jebenim grizama savesti, ali ajde.
Link to comment
. i ona mucena sponzorusa koja pada na patriotizam i zrtvuje dolce vitu zbog domovine, jea, rajt

nisi pratilatongue.gif, ona je stradala zbog deamanata, a ne bogz domovinu......

sry...

Edited by Takanohana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...