Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Merchant ima 22-23 godine, Dany u prvoj knjizi valjda cetrnaest. Vecina likova jeste ostarila za snimanje serije, ali sto je mnogo, mnogo je. Meni ova nova Dany izgleda valjano, ali joj je kostim previse otrcan za jednu kalisi.
Nekim likovima (Dany i Sansa pre svih) je u seriji izmenjeno godiste da budu malo stariji (blagoslov ovome dao je i Matori svojom debelom glavom i bujnom bradom), najvise zbog nekih eksplicitnih scena koje ne bi bilo umesno prikazivati sa stanovista danasnjih moralnih shvatanja. Pomenuta scena je pravi primer toga :D
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

A pretpostavljam da ono kad joj se vatrom toplessiranoj etc. izlegnu zmajsoni i objese za nipples također neće biti prikazano u originalnom imaginariju, uz blagoloslov Matorog. laugh.gif

<here be dragons, beware!ˇČisto sumnjam da je mala pristala na ono što tamo piše...

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Ako biste mogli da koristite spojlere? Na topicu verovatno ima ljudi koji nisu citali knjige.Sto s' te scene tice, javlja mi se da ce je prikazati bas onakvu kakva je u knjigama. Tu bi trebalo da se zavrsi prva sezona, pa ce sigurno hteti da se ispisu 1 vau™ prizorom.

Edited by Calavera
Link to comment

"promo za 15ominutni iza kulisa, a ne novi teaser za trejler" :D :ziga:btw pre nedelju dana sam video da ste iskucali dve strane pa sam otišao na eztv da pazarim pilot. :isuse: od tada ne izlazim sa topika. bolje bi vam bilo da ovo stvarno bude remek-delo.

Link to comment

Jes' vala, razmazise nas. ^_^ HBO je izgleda krenuo da forsira ovo kao sledecu veliku stvar kod njih, sto je sjajna vest.Sto se tice remek-dela, bojim se da se jos nista ne moze znati zasigurno. Nije svaka serija ili film Scott Pilgrim! :kralj:

Link to comment
"promo za 15ominutni iza kulisa, a ne novi teaser za trejler" :D :ziga:btw pre nedelju dana sam video da ste iskucali dve strane pa sam otišao na eztv da pazarim pilot. :isuse: od tada ne izlazim sa topika. bolje bi vam bilo da ovo stvarno bude remek-delo.
ah, ti si znaci jedan sto nije citao knjigu... lucky bastard! ne mora da ceka 5 godina da jebeni zmajevi krenu plesati :( covece, 5 jebenih godina on KASNI... strasno :(
Link to comment
ah, ti si znaci jedan sto nije citao knjigu... lucky bastard! ne mora da ceka 5 godina da jebeni zmajevi krenu plesati :( covece, 5 jebenih godina on KASNI... strasno :(
Nema veze, cekcace bar 10 godina da se zavrsi serija :wicked: ( :frust: )
Link to comment

Najbolje ti je da odes u Lagunin klub citalaca (ima ih dosta po gradu - jedan blizu SKCa, jedan kod Pravnog u Bulevaru, jedan kod Depoa, jedan na Terazijama - pogledaj na njihovom sajtu tacne lokacije) posto ima ukupno 6 knjiga, a oni su izdavaci tako da bi trebalo da imaju najbolju cenu, plus daju ti popust od 10% na tri kupljene knjige odjedared.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...