Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Mnogo dobar film, tj mnogo potresna true story, a još glumi i Ethan Hawke, ako sam pogodila film. :unsure: Super mi je došlo ovo da se nadovežem-tražim film u kom glumi Ethan, film se zove The Tape. Pored njega glumi još samo Uma Thurman, i još jedan glumac, koji inače je glumio sa Ethanom u Dead Poets' Society (sve izvanredni filmovi, po mom mišljenju..) Ako neko ima ovaj film...nadam se da će mi se javiti, nova sam na ovom forumu pa ne znam još uvek kako to sve funkcioniše. :unsure: Ovo mi je prvi post! :rolleyes: Uh im ajoš gomila filmova koji mi fale u kolekciji..ali to ću posle..:)
Link to comment
Mnogo dobar film, tj mnogo potresna true story, a još glumi i Ethan Hawke, ako sam pogodila film. :unsure: Super mi je došlo ovo da se nadovežem-tražim film u kom glumi Ethan, film se zove The Tape. Pored njega glumi još samo Uma Thurman, i još jedan glumac, koji inače je glumio sa Ethanom u Dead Poets' Society (sve izvanredni filmovi, po mom mišljenju..) Ako neko ima ovaj film...nadam se da će mi se javiti, nova sam na ovom forumu pa ne znam još uvek kako to sve funkcioniše. :unsure: Ovo mi je prvi post! :rolleyes: Uh im ajoš gomila filmova koji mi fale u kolekciji..ali to ću posle..:)
Imam ja taj film :rolleyes:
Link to comment

Ja imao film Shark in Venice!Glumi Stiven Boldvin a Imdb kaze da se u venciji sukobljavaju porodica Medici, ajkula, italijanska mafija i spomenuti brat Boldvin.Ali avaj nisam ga prebacio an vreme pa je tajd DVD zavrsio u Madridu :(

Link to comment
  • 2 weeks later...

Tražim jedan horor film..... u pitanju je nešto nalik na "Big Brother"..... oko 12 ljudi u jednoj kući i na kraju pobednik dobija (valjda) milion dolara.... međutim, tu kreće ludnica i svi se na kraju poubijaju i samo jedan preživi...... i njemu daju kofer sa parama i puste ga u jednu prostoriju a tamo još desetak ljudi sa koferom u rukama.... smrznuti...... vrata se zatvaraju i tu je kraj filma.....jel zna neko o kom filmu se radi?

Link to comment
Tražim jedan horor film..... u pitanju je nešto nalik na "Big Brother"..... oko 12 ljudi u jednoj kući i na kraju pobednik dobija (valjda) milion dolara.... međutim, tu kreće ludnica i svi se na kraju poubijaju i samo jedan preživi...... i njemu daju kofer sa parama i puste ga u jednu prostoriju a tamo još desetak ljudi sa koferom u rukama.... smrznuti...... vrata se zatvaraju i tu je kraj filma.....jel zna neko o kom filmu se radi?
9 ljudi - House of 9 (2005)
Link to comment

Mislim da ima i jedan crno-beli na tu foru, samo je manje učesnika. Pozvani su svi da budu u toj nekoj kući i onda ko izdrži do kraja dobija neku nagradu. Verovatno je ovo vaše rimejk.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Tražim jedan nemački, relativno noviji. Mislim da je išao na b92 kao mini-serija. Radnja: sever Nemačke, tridesete ili pedesete. neka olujčina, ogromni talasi, poplavljena priobalna područja, tip na motoru koji posećuje davno izgubljenu ljubav, tako nešto..

Link to comment

Opet mi treba jedan film...Mislio sam da je Hičkokov ali pregledajući sve njegove filmove na imdb-u shatio sam da ipak nije...ovo su poznate:1. film je crno-beli2. radnja filma je smeštena u psihijatrijsku bolnicu3. u bolnicu dolazi novi direktor-upravnik4. neka medicinska sestra, koja uopšte nema svoj privatan život već je stalno u bolnici, se zaljubljuje u njega5. a on je, valjda malo lud... nije baš sasvim svoj... uznemiri se kad vidi pruge i sl.jel zna neko o kom filmu se radi?

Link to comment
Opet mi treba jedan film...Mislio sam da je Hičkokov ali pregledajući sve njegove filmove na imdb-u shatio sam da ipak nije...ovo su poznate:1. film je crno-beli2. radnja filma je smeštena u psihijatrijsku bolnicu3. u bolnicu dolazi novi direktor-upravnik4. neka medicinska sestra, koja uopšte nema svoj privatan život već je stalno u bolnici, se zaljubljuje u njega5. a on je, valjda malo lud... nije baš sasvim svoj... uznemiri se kad vidi pruge i sl.jel zna neko o kom filmu se radi?
Ako 2. pretvoriš u početak filma, 3. u dolazi novi lekar, 4. u jedna lekarka, 1. i 5. ostaviš baš takve kakvi su, vraćamo se na Hičkoga i Spellbound (1945).EDIT: slova. Edited by Ajant23
Link to comment
Sanjam povremeno detalje iz filma odgledanog pre mnogo godina, verovatno u sklopu zimskog bioskopa. Francuski film, verovatno iz pedesetih. Zavrsava tako sto se lik posvadja sa zenom u koju je zaljubljen, napusta zurku i filmski skracuje krivinu zajedno sa zivotom u velikom belom, zaobljenom, autu. Glumica je francuski lepa, cini se sarmantno poveceg nosa.
Biće da je ovo: Tricheurs, Les (1958)...
Link to comment
  • 3 weeks later...

treba mi pomoc konzilijuma:bio sam danas u dzimu i vozio bicikl, pri tome je isao neki film, najverovatnije engleski, neka riba, ciganka Natalie sa cerkicom Sarom i tip u odelu koji joj je doneo neki cek koji ona odbije, tako jednom zgodom ona namami pastuha nekog komsije da zaskoci njenu kobilu a cerkica stalno tipa gadja prackom u glavu, posle se zgotive i ona ga vozi kolima a pre toga tip vlasnik pastuha puca u njih puskom.odlicna romanticna komedija, smejao sam se ko lud na biciklu, zna li neko koji je film?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...