Jump to content
IGNORED

Sauna


MrX

Recommended Posts

sto bi udisanje cestica pomagalo kod koznih bolesti? aj razumem da si se kupao u slanoj vodi...
Sve je puno soli, lepi se po koži - šta znam, tako piše na internetu, a internet sve zna. a i blizu mi je slana soba. a i moram sve probati.+ antistres deo slane sobe, jer je za sve što se ne zna kako nastaje kriv stres. Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • I*m with the pilots

    8

  • Allegra

    7

  • mustang

    7

  • rajka

    6

Sve je puno soli, lepi se po koži - šta znam, tako piše na internetu, a internet sve zna. a i blizu mi je slana soba. a i moram sve probati.+ antistres deo slane sobe, jer je za sve što se ne zna kako nastaje kriv stres.
ok, ali samo da znas, ta so na zidovima/podu tamo je za dekoraciju. jedina aktivna supstanca je ono iz rasprsivaca, sto udises. pricala sam sa zenom koja drzi tu sobu u londonu i ona mi je sama to rekla.a sasvim mi izgleda moguce da pomaze da se kupas u morskoj vodi...edit: e, ako sve moras da probas, probaj ovo. ja probala i to i slanu sobu zahvaljujuci gruponu jos onda.. Edited by rajka
Link to comment

Moguće da je autosugestija ali meni stvarno prija. Budim se normalno, bez da mi je jezik zalepljen za nepce i ne ''zviždim'' kad dišem. Nije mi uključena celu noć iako može jer daje krajnje diskretno ''ambijentalno'' svetlo, vrlo prijatno.Tu sam lampu dobila prošle godine, kad sam imala strašan bronhitis. Šta znam, bila sam vrlo skeptična kao prema svemu što ima ikakav prizvuk homeopatije, ali sad je jako volim.

Link to comment
Moguće da je autosugestija ali meni stvarno prija. Budim se normalno, bez da mi je jezik zalepljen za nepce i ne ''zviždim'' kad dišem. Nije mi uključena celu noć iako može jer daje krajnje diskretno ''ambijentalno'' svetlo, vrlo prijatno.Tu sam lampu dobila prošle godine, kad sam imala strašan bronhitis. Šta znam, bila sam vrlo skeptična kao prema svemu što ima ikakav prizvuk homeopatije, ali sad je jako volim.
ma dobro, ovo je vise tradicionalna medicina, i jasno je objasnjen princip po kome radi (ako zaista radi :D )
Link to comment
Pristojna sauna u Beogradu?
25. maj, novo, renovirano, odlicno.ja ne idem u saunu, al mi je pricao jedan sto je odusevljen. kao poseban plus istice cinjenicu da ne smrdi na pisacku ko na tasu. nema guzve, 550 dinara.
Link to comment
  • 4 weeks later...

U subotu bio u banji Eržebet u Mađarskoj. Imaju 6 vrsta sauna. Ja bio u aromatičnoj i infra. Video sam da ima i finska, ostale ne znam koje su. A kada izađeš iz saune pored je hladan bazen da se bućneš, kao i drobljeni led koji uzmeš da se ohladiš.Ulaznicu smo platili 5 evra, a za te pare se dobije i parno kupatilo, 10ak vrsta termalnih bazena (dva su napolju), jedan malo veći bazen za plivanje (leti ima još jedna napolju) i u jednoj ogromnoj prostoriji raznorazni masažeri i dva tobogana.Sve u svemu fino iskustvo.

Link to comment

ovaj na slici stvarno izgleda mali, ali onaj gde sam ja bila jeste lezeci. dugacak je bio nesto preko 2m, i mozda 1.5m ili tako sirok, u svakom slucaju dovoljno da se izgubis (tj ni jedan deo tela ti ne pipa ivice tanka), ovako nekako:tank.jpg

Edited by rajka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...