Jump to content
IGNORED

The Expanse


hazard

Recommended Posts

Počela sam da gledam za vikend. Baš mi se sviđa! Tek sam 5 epizoda pogledala i do sada mi je najjače to kako su postavili Zemljane kao raspištoljene Mediterance, a Marsovce kao WASPs koji su pod evolutivnim pritiskom sve pod konac. I dobro, Belters mu dodji neki Istočnoevropljani, šta ćeš. 

 

Sladak mi je Holden, ima dušu. :D

Link to comment

Odgledala zadnju epizodu, meni je malo zbrkano sve.  :(

Da ne spojlerišem, ali mogli su da snime bar još jednu epizodu, da upotpune priču. Ovako motivacije pojedinih likova ostaju.... wtf.

Link to comment

Odgledala zadnju epizodu, meni je malo zbrkano sve.  :(

Da ne spojlerišem, ali mogli su da snime bar još jednu epizodu, da upotpune priču. Ovako motivacije pojedinih likova ostaju.... wtf.

Sledeće nedelje je poslednja epizoda S02...

Link to comment

Sledeće nedelje je poslednja epizoda S02...

:s_w:

dobro je, ja sam se skroz preračunala i gledam  i mislim , što ne završiše ovo kako valja. 

 

 

a za sve je krivo ovo:

Special 22 Inside The Expanse: Season 2, Episode 12

 pomislila sam kad već imaju specijal mora da je gotovo. 

 

:lolol:

Edited by Arkadija
Link to comment

Falila je još taman jedna epizoda da završe drugu knjigu. Makar glede podzapleta oko Ganimeda. A mogli su i ovo oko Avasarale da finiširaju. Pošto treća knjiga odlazi u sasvim drugom pravcu.

Link to comment

Jbg, pročitala sam samo prvu  knjigu, a pošto je ovo produkt SyFy i ovo je previše sadržaja, a i kvaliteta. Obzirom da je njihova produkcija uglavnom bazirana na letećim piranama koje izgledaju kao dečiji rad na času likovnog i udarima kometa po scenografiji od lego kocki.

Link to comment

 

 

Treba da se završi Ganymed story, tj. ovo oko Praxa i male Mei. Taj deo su još mogli da urade.

Treba da se desi vrhunac sa tim hibridima dece i protomolekule. I taj deo su mogli da urade.

Treba da se finišira ovaj trougao Avasarala - Errinwright - Mao. To su mogli takođe još da urade.

Treba da vidimo na šta će izaći rat između Zemlje i Marsa. To je praktično vezano za ove prethodne dve stvari.

Treba da vidimo jako kratko vrhunac dešavanja na Veneri i TO je trebalo da bude klifhenger za treću sezonu.

 

Sve u svemu jedna ili maksimum još dve epizode, s obzirom kako su do sada već iskasapili i pojednostavili radnju.

 

Za treću knjigu neću ništa unapred da pišem.  :P

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...