Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Koja konfiguracija treba za Wipeout da lagano klizi? Igra mi se to, igrao sam pre milion godina jedan od prvih delova, ako ne i originalni prvi, i bilo mi je do jaja zanimljivo. Vec sto godina imam AMD Phenom II x4 965 BE, 8 giga rama i neku HD7770 graficku valjda, tako nesto. Koliko dugo nisam igrao igre, nisam siguran da bi sad znao i kako se instalira :D

Link to comment

evo za redout

  • MINIMUM:
    • OS: Windows 7
    • Processor: i3 2.6Ghz
    • Memory: 4 GB RAM
    • Graphics: GTX 560 or equivalent
    • DirectX: Version 11
    • Storage: 6 GB available space
  • RECOMMENDED:
    • OS: Windows 10
    • Processor: i5 2.6Ghz
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: GTX 960 or equivalent
    • DirectX: Version 11
    • Storage: 6 GB available space
Link to comment
26 minutes ago, Zli Gli said:

Koja konfiguracija treba za Wipeout da lagano klizi? Igra mi se to, igrao sam pre milion godina jedan od prvih delova, ako ne i originalni prvi, i bilo mi je do jaja zanimljivo. Vec sto godina imam AMD Phenom II x4 965 BE, 8 giga rama i neku HD7770 graficku valjda, tako nesto. Koliko dugo nisam igrao igre, nisam siguran da bi sad znao i kako se instalira :D

zaboravih da spomenem da sam ja to igrao na soniju trojci :biggrin: evo renne okacio za redout, to ti je sasvim solidna kopija.

Link to comment

Smorio me Fallout 4.

Jbt, odličan RPG su pretvorili u pucačinu.

Dogurao sam do 90+ levela, imam gomilu nerasporedjenih perkova jer su bezveze, igram na very hard i dosadjujem se.

 

Sad istražujem Nexus sajt jer ću da instaliram Fallout New Vegas i maksimalno ga modujem. 

Pa da se izigram kako treba.

 

 

Link to comment

New Vegas je ponajbolji od novijih Fallouta.  Obavezno nabavi DLC dodatke. Trojka je pristojna, mada ipak nesto slabija od New Vegasa. Kod cetvorke su mi dodaci najbolja stvar ; Nuka World i Far Harbor.

Link to comment
14 minutes ago, Azdaja said:

Javi sta si nabudzio za Las Vegas. Njega nisam nikada ni počeo. 

Hoću.

Mada ću instalirati samo lore friendly modove i grafičke nabudževine.

Tako  i Skajrim kad sam po drugi put igrao i super je bilo.

Sad još nisam odlučio da li da koristim Mod Organiser ili FOMM ili NMM.

Ali vidim da ima dobrih modova, čak i, kažu, dobrih proširenja priče.

 

@Miljenko

Ja sam digao ruke od četvorke. Ni Far Harbor nije mnogo popravio utisak te, sledstveno, nisam ni otišao u Nuka World.

Link to comment

Nuka World je zanimljiv, jedino sto je dobar armor skoro neophodnost. Ja sam prvi put uleteo bez power armora i nije bilo simpaticno. Gde ces lepsu stvar od zapovednistva gomili raidera.

Link to comment
On 11/29/2017 at 6:58 PM, 189- said:

igram od nedavno eu 4, vrhunska igra. mada se mora igrati u manjim dozama jer moze biti dosta stetna.

treba jos uciti, igram na very easy i dosta mi je zajebano ;D

Ako igraš sa Srbijom, sjedini se sa Bosnom i gledaj da uletiš u prvi rat hrišćana protiv Maroka, cilj je dobiti jednu priobalnu provinciju koja će postati core provincija za 50 godina tako da možeš kako tako da pariraš Portugaliji i Španiji u kolonijalnoj ekspanziji (ja sam se skoncentrisao na Afriku i Indijski okean, neću polukolonijalne vazale kojima moram da titram). Orođavanje sa Austrijancima i Mađarima i teška defanziva protiv Turske prvih par stotina godina. 

Link to comment

nisam igrao sa srbijom, mada sam razmisljao da igram novu snjima, jer mi se svidja kosovo sto ima zlato. cenim da bi mi veliki problem pravili turci, madjari i austrijanci, kako si napisao. samo nagadjam ali mi logicno da madjari i austrijanci ne zeli uci u alijansu zbog religije a turci zele moje teritorije (kao i madjari uostalom)...

kako u ovu pricu upada maroko? ;D nakon koliko godina je to? moram onda dobrano da ucestvujem u ratu ako im zelim uzeti provinciju...

 

prvi pravi save sam igrao sa ferrarom. zeleo sam napraviti italijansku drzavu. nekako sam prebrodio tezi pocetak i poceo da se razvijam. prvi pravi ally mi je bio ottomans koji mi je stalno cuvao ledja od austrijanaca. nisu me smeli napasti. posle se sprijateljio sa milanom u ratu protiv lucce, papuacy i ostalih. napoli se osamostalio od spanije i iskoristio sam to odmah da ih napadnem dok jos nisu imali alijanse.

uzeo raguzu, i to mi je izgleda bila glavna greska u kampanji jer sam prevideo da turci zarko zele tu provinciju i prekinuli su samnom alijansu. morao sam potraziti nekoga drugog, i uzeh ruse, ali oni su bili ipak predaleko.

malo po malo, milan me zvao svakih nekoliko godina u neke ratove protiv burgundija i ostale drzave iz hre ili blizu toga, na kraju mi to dosadilo jer sam stalno izvukao deblji kraj, cak i ako smo dobili ratove. e sad, milan je imao tri provincije koje su meni trebale da napravim italijansku drzavu, mantua, genoa i milan. prekunio sam alijansu, objavio im rat sa cb, uzeo im nekoliko provincija sa mantuom i djenovom ali milan nisam mogao. i izgleda ovaj moj rat je naljutilo pola evrope koji su tada napravili military alliance i napali me sa sve austrijom i spanijom. rusija naravno nije imala sanse da mi pomogne. ubacio sam white peace jer nisam hteo da mi ubiju celu vojsku. morao sam osloboditi luccu, genou, ragusu, vratiti napoli i okolne provincije spancima i mantuu milanu...jos uvek nisam siguran zasto sam ja bio meta ove vojne koalicije. nisam cak jos ni bio great power. 

nakon svega, opet sam napao milan i uzeo im i glavni grad i vratio mantuu. jos mi trebala genoa, siena i rim za kompletiranje italjinaske drzave kad ono opet military alliance protiv mene i tu sam batalio save jer ne vredi igrati, nemam sanse da ostvarim cilj. malo mi je bezveze zavrsetak i zasto su se svi tako okomili na mene.

 

videcu jos sta cu uzeti za novu kampanju.

Link to comment
On 12/1/2017 at 6:30 PM, 189- said:

nisam igrao sa srbijom, mada sam razmisljao da igram novu snjima, jer mi se svidja kosovo sto ima zlato. cenim da bi mi veliki problem pravili turci, madjari i austrijanci, kako si napisao. samo nagadjam ali mi logicno da madjari i austrijanci ne zeli uci u alijansu zbog religije a turci zele moje teritorije (kao i madjari uostalom)...

kako u ovu pricu upada maroko? ;D nakon koliko godina je to? moram onda dobrano da ucestvujem u ratu ako im zelim uzeti provinciju...

 

prvi pravi save sam igrao sa ferrarom. zeleo sam napraviti italijansku drzavu. nekako sam prebrodio tezi pocetak i poceo da se razvijam. prvi pravi ally mi je bio ottomans koji mi je stalno cuvao ledja od austrijanaca. nisu me smeli napasti. posle se sprijateljio sa milanom u ratu protiv lucce, papuacy i ostalih. napoli se osamostalio od spanije i iskoristio sam to odmah da ih napadnem dok jos nisu imali alijanse.

uzeo raguzu, i to mi je izgleda bila glavna greska u kampanji jer sam prevideo da turci zarko zele tu provinciju i prekinuli su samnom alijansu. morao sam potraziti nekoga drugog, i uzeh ruse, ali oni su bili ipak predaleko.

malo po malo, milan me zvao svakih nekoliko godina u neke ratove protiv burgundija i ostale drzave iz hre ili blizu toga, na kraju mi to dosadilo jer sam stalno izvukao deblji kraj, cak i ako smo dobili ratove. e sad, milan je imao tri provincije koje su meni trebale da napravim italijansku drzavu, mantua, genoa i milan. prekunio sam alijansu, objavio im rat sa cb, uzeo im nekoliko provincija sa mantuom i djenovom ali milan nisam mogao. i izgleda ovaj moj rat je naljutilo pola evrope koji su tada napravili military alliance i napali me sa sve austrijom i spanijom. rusija naravno nije imala sanse da mi pomogne. ubacio sam white peace jer nisam hteo da mi ubiju celu vojsku. morao sam osloboditi luccu, genou, ragusu, vratiti napoli i okolne provincije spancima i mantuu milanu...jos uvek nisam siguran zasto sam ja bio meta ove vojne koalicije. nisam cak jos ni bio great power. 

nakon svega, opet sam napao milan i uzeo im i glavni grad i vratio mantuu. jos mi trebala genoa, siena i rim za kompletiranje italjinaske drzave kad ono opet military alliance protiv mene i tu sam batalio save jer ne vredi igrati, nemam sanse da ostvarim cilj. malo mi je bezveze zavrsetak i zasto su se svi tako okomili na mene.

 

videcu jos sta cu uzeti za novu kampanju.

Hah, da Dubrovnik nikako ne treba pipati na početku, kao ni Albaniju, njih Turci napadaju iz keca. Sa Mađarima i Austrijancima nije problem na početku, malo dinastičke veze itd.., nije religija toliki problem. Ja pored njih ubacim i Poljsko-litvanski komonvelt tako da sam miran sa Turcima. 

Ja sam uleteo u rat Španije i Portugalije protiv Maroka i Feza mislim 1410 (redovno se bar jedna iberijska kraljevina pokači sa njima rano u partiji). Čekam  dok im ne pomlate/blokiraju veći deo flote i sa svojih pet transportnih brodova (tri pešadijske i dve konjičke jedinice) i jednom barkom se uvek provlačim pored azurne obale i Katalonije da bih izvršio desant na  Kazablanku ili susednu neutvrđenu obalu. Rat traje dvadesetak godina, pretvaranje provincije u svetu srpsku zemlju narednih pedeset tako da mogu da držim korak sa Portugalijom i Španijom kada počne njihova istorijska kolonijalna ekspanzija (olakšavajuća okolnost je što se oni uglavnom okreću južnoj Americi). Posle imitiraš Engleze i zauzimaš ključna ostrva - Svetu Jelenu, Foklande, Galapagos, Tajvan, Timor, Dijego Garsiju, Bermude, Mauricijus, Sejšele....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...