Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Jako dobar OS, šteta

 

 

Meni sasvim dobar...

 

u poređenju sa čim? bio sam prinuđen da koristim  to 2 nedelje i svaka aplikacija je izgledala 100x gore na windowsu nego na androidu ili iosu. jedino što je bilo ok je kamera ali to je već do nokie

Link to comment

Meni licno je organizacija telefona bila mnogo bolja, tiles i opcije su mi bi bile daleko intuitivnije nego na androidu. Sto se tice aplikacija si skroz u pravu

Link to comment

u poređenju sa čim? bio sam prinuđen da koristim  to 2 nedelje i svaka aplikacija je izgledala 100x gore na windowsu nego na androidu ili iosu. jedino što je bilo ok je kamera ali to je već do nokie

 

Dve nedelje, nije ni čudo onda. Ja ga koristim već dve i po godine, radi brzo i stabilno i na sasvim prosečno telefonu (1GB memorije). Nisam siguran šta tačno znači da aplikacije izgledaju 100x gore/bolje, ne verujem da Android ima 100x bolji Skajp ili 100x bolju vremensku progrnozu? :D

Link to comment

Dve nedelje, nije ni čudo onda. Ja ga koristim već dve i po godine, radi brzo i stabilno i na sasvim prosečno telefonu (1GB memorije). Nisam siguran šta tačno znači da aplikacije izgledaju 100x gore/bolje, ne verujem da Android ima 100x bolji Skajp ili 100x bolju vremensku progrnozu? :D

skajp izgleda kao na komodoru. mislim na sve aplikacije koje ti trebaju: telegram, slack, facebook, twitter, viber, whatsup. 

Link to comment

skajp izgleda kao na komodoru. mislim na sve aplikacije koje ti trebaju: telegram, slack, facebook, twitter, viber, whatsup. 

 

Meni Skype svuda izgleda isto, a ionako ga ne koristim zbog lepote.

Link to comment

skajp izgleda kao na komodoru. mislim na sve aplikacije koje ti trebaju: telegram, slack, facebook, twitter, viber, whatsup.

Meni te sve aplikacije rade sasvim ok, sem fb, ali nju ne koristim na telefonu...

Verovatno sam nezahtevan korisnik...

Link to comment

Uzeo Xiaomi Rdmi Note 4 kao sa ZliGlijeovg linka, 4/64 gb doduse sa Mediatek procesorom (videcemo koliko je MTK bio dobra odluka). Ako se (pu pu) ne pokvari sam od sebe mislim da je u ovom trenutku definitivno best buy. Rabio pre toga 3 godine LG G3 (izuzetan telefon ali sa fabrickim problemima oko maticne ploce). Ovo mi je prvi mid-range telefon u Andorid spektru, od kada sam uzeo prvi 2009 godine, pa cemo videti. Mislim da je usled opsteg usporavanja napretka razvoja hardvera sada nepotrebno davati silan novac na premium segment. 

Edited by defibrilator
Link to comment

Ja vec 10ak dana koristim ovaj sa Snapdragon procesorom, i super je. Malo veci ekran nego sto mi treba ali dobro, navikao sam se brzo a i imao sam vec jedan sa 5 i po inca ekranom. Brz je, ima mnogo prostora, instalirao google camera (open camera) aplikaciju mada sam citao da ima neka fora sa rutovanjem pa se onda instalira google camera hdr+ aplikacija koja drasticno unapredjuje kvalitet slike ali necu to da diram jos jer sam i ovako zadovoljan istim... Sve u svemu, za manje od 200e sam prezadovoljan za sad, mislim da cu se druziti sa Xiaomi telefonima i ubuduce.

Link to comment

Ne naravno :D, ali ako ne menjas telefon svakih par meseci vremenom softver postane "pretezak" za obradu, web stranice se sporo obradjuju i lag je neizbezan sa vremenom sto je procesor u startu slabiji. Imao sam prilike da uzmem u ruke nekada premijum Samsgov telefon od pre par godina, reinstaliran kompletno, kako se muci sa obicnim Viberom i otvaranjem tastature. O zahtevnijim starima nema ni govora. Druga stvar je efiksanost u radu, Sandragon je za sada, pogotovo u budget segmentu, daleko efikasniji od MTK. Takod a npr budget telefoni sa 5000mah baterijom jdva izvuku dan u toj kombinaciji. Naravno stvari se menjaju ali dobar procesor je uvek plus. 

Edited by defibrilator
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...