Jump to content
IGNORED

Kamere...


Moća

Recommended Posts

Sad ste me zainteresovali. Ja imam matori Fuji E550 koji pravi (za moje potrebe) sjajne fotografije i "pristojan" video zapis.Kada se snima napolju, onda video OK, ali kada se snima u unutra, pod veštačkim svetlom, e onda je to već problem, jer je slika tamna i "zrnasta". Hteo bih da ga zamenim, da kvalitet fotografija ostane isti (ili eventualno bolji), a da dobijem bolji kvalitet video snimka. Naročito ono što se snima unutra.Takođe, ne bih sada da dajem neki extra veliki keš. U obzir dolaze i polovanjaci.Hajde, dajte preporuke.Gazo, Bane, jel' ovi vaši fotoaparati daju kvalitetan snimak i u kućnim uslovima?
ovo je gore od kucnih uslova. u originalu je HD kvalitet, sajt resajzuje video.
Link to comment
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dankan Ajdaho

    19

  • kud u maglu Simoviću

    15

  • Frank Pembleton

    7

  • ragasto

    7

  • 10 months later...
  • 1 year later...
samo ako nisi u Srbiji, rado bih ga posedovaoovde treba za koji dan da se pojavi Hero3, po mom mišljenju najbolja mala kameragopro-hero3.jpg
Sto bi rekli "ozbiljna zajebancija"...Jos kad znas sta moze i mozda bitnije za sta nije...odlicna kupovina...Ne znam koliko ce lihvari ovde da zacepe...
Link to comment
Sto bi rekli "ozbiljna zajebancija"...Jos kad znas sta moze i mozda bitnije za sta nije...odlicna kupovina...Ne znam koliko ce lihvari ovde da zacepe...
turiš na glavu i snimiš film, ovi naši prodaju i wifi kombo kit, da možeš da gledaš kadar i materijal (takodje i brišeš) na "pametnim " telefonimakod keca i dvojke je to bio najveći problem dok nisu izbacili ona ledja sa displejom, morao si dobro da znaš optiku kamere tj. ugao koji snima da bi na kraju bio zadovoljan kadrom, a to si saznao tek kad je povežeš na komp, a i sa displejom nije bilo jednostavno pogotovi kada si je kačio na negodna mesta pa skoro i nisi mogao da ga koristišnaravno uze ti ga sa dodatnom baterijom, vrlo brzo je sprži
dakle Hero3 jede malu decu kakva je kamera...od 15. će biti da se kupi kod nas ali to nema smisla...najeftinije je da se kupi preko,najbolje u Americi pa da ti neko donese
američka šema ispadne 100 baka jeftinija, nije za bacitiimaš nekog u USA <_< Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
američka šema ispadne 100 baka jeftinija, nije za bacitiimaš nekog u USA <_<
nemam :( i mi smo se napatili kada smo pre dve godine kupovali Hero1 i jedva nekako uspeli da iskurblamo da nam je donesu u Srbijicu majku,borili se sa poštom Amerike,carinom Srbije..čudo jedno..
Link to comment
  • 1 year later...

Da podignem temu na vrh :D Dakle, kupio bih kamkoder-digitalnu kameru oko 250 evra do 300 maksiimum.

 

Za oko mi je pala Canon Legria HF R406,

 

Da li neko ima iskustva sa doticnom kamerom? Ako postoji nesto bolje u tom cenovnom rangu, slobodno predlozite.

 

Hocu da imam dobru kameru za snimanja kad odem u neki lep grad, da slikam rodjendane i takve sitnice. Ne treba mi wifi konekcija i takva ludila, dovoljno je da ima kvalitetan video zapis, dobar zum i da  se sve to snima na sd karticu.

Link to comment

Da podignem temu na vrh :D Dakle, kupio bih kamkoder-digitalnu kameru oko 250 evra do 300 maksiimum.

 

Za oko mi je pala Canon Legria HF R406,

 

Da li neko ima iskustva sa doticnom kamerom? Ako postoji nesto bolje u tom cenovnom rangu, slobodno predlozite.

 

Hocu da imam dobru kameru za snimanja kad odem u neki lep grad, da slikam rodjendane i takve sitnice. Ne treba mi wifi konekcija i takva ludila, dovoljno je da ima kvalitetan video zapis, dobar zum i da  se sve to snima na sd karticu.

Da ne budem zakeralo...To sa "dobrim zumom" je najcesca greska kod kupovine i najveca navlakusa...za sta ti zapravo zum treba?Razmisli i shvatices da bolje da obratis paznju na druge stvari.Recimo ono sto ti fali je uvek "sirina"...

Link to comment

Da ne budem zakeralo...To sa "dobrim zumom" je najcesca greska kod kupovine i najveca navlakusa...za sta ti zapravo zum treba?Razmisli i shvatices da bolje da obratis paznju na druge stvari.Recimo ono sto ti fali je uvek "sirina"...

+1000k

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...