Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Gary Harris +41 za 30min

bog kosarke

covek sutira preko 50%, 46% za 3. usput je najbolji defender u timu(ili equal best sa Millsapom). opravdava svaki dolar ugovora koji je dobio

Link to comment

Pa taman dođoh da napišem da će u ovoj jurnjavi da pogine neko kad se skrlja Embid u konstrukciju koša

Edited by James Marshall
Link to comment

ja nisam bio siguran da li je do toga sto na njega najvise obracam paznju pa eventualno ne primecujem druge dok masu, ali je definitivno do njega

mase li mase, ali ne jebu ga 2%

a i on jebiga mase, ali istovremeno je na kontra strani, uglavnom iza lopte i igraca koji je drzi. imam utisak da nije dovoljno agresivan

 

a muceni hil bi mogao ubaciti neki od ovih suteva sa distance, jedan mu jos treba da ja prodjem tiket, a one samo izlaze iz obruca :(

Edited by pbg12345
Link to comment

a i on jebiga mase, ali istovremeno je na kontra strani, uglavnom iza lopte i igraca koji je drzi. imam utisak da nije dovoljno agresivan

 

Jbg, u zeljkovoj kosarci imas gomilu povratnih lopti posle prodora. Sada su u petorci glavni ball handleri Frank mason I wcs, koji imaju pregled igre malo iznad nivoa filipa visnjica. I onda se Bogdan uklopi u sivilo u petorci sa njima, kostom I Richardsonom. Deluje mi da ce da iskoci Iz svoje koze.

Link to comment

Wcs je anti-kosarka. Malopre umesto da da samom hillu na trojci sutira iz driblinga sa 6 metara. Zasto taj covek nije u nekoj ruskoj ili turskoj zabiti nije mi nikako jasno.

Link to comment

Da budemo posteni, verovatno ima veze i to sto Bogdanovic sutira katastrofalno poslednje tri utakmice. Proslu sutirao 1-8 (0-5 za 3) i pretproslu 3-8 (1-4). Kad bude namestio ruku i krenu da mu ulaze sutevi i ovi divljaci ce dobiti vise poverenja da mu daju loptu.

Link to comment

+1

samo obruc vide

to se mozda i najbolje oslikava kod onih bogdanovih asistencija centrima (na obruc) prosto vidis da su svi iznenadjeni i u fazonu "sta to radis", nazalost, cak i igrac kom "nabacuje" :(

 

istine radi, jutros je posle ongo naseg pisanja uzeo nekoliko suteva, a ponesto i ubacio :fantom:

Link to comment

utisak od sabajle je treća četvrtina gsw-a. valda 45 koševa su dali. gubili 22 na poluvremenu.

neverovatno.dok si rekao keks ode sve do đavola.savršenstvo al ne baš simpatično, posebno grin.

Link to comment

Bogdan je rookie u ekipi koja vec 10 godina smrdi i gde 50% igraca pokusava da se izbori za mesto u timu ili cak ligi. S obzirom na okolnosti, igra prilicno dobro. Nek pita Bjelicu da li moze gore od njegove situacije sad.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...